I´m still alive... for now

30. dubna 2011 v 1:32 | Lindsey |  • Milý deníčku...
Konečně víkend! Ačkoliv tento týden byl ve škole hodně odpočinkový (učili jsme se pouze 2 dny), i tak mi to dává zabrat. Nebojte se, nebudu se tu rozkecávat podrobně o písemkách, asi to sami znáte, kvůli maturitám se nyní náhání veškeré známky. Jediné, co by stálo za zmínku, je pasování, které se bude konat příští týden. Fakt už se nemůžu dočkat těch blivajzů, co nám budou dávat. Dneska byli liceysti a těm vyšlo jak počasí, tak jídlo. Akorát olizovat krém z vibrátoru bych vážně nemusela.
 
Další komplikací jsou státnice. Čekají nás na konci června a já už teď z nich mám bobky. Úhozy mám sice k mému hlubokému údivu dobrý, ale horší to bude s chybami. Navíc jsem šílený nervák, takže další překlepy navíc. Super.
 
Jinak jsem projížděla seznam knih, co chci přečíst. Ačkoliv mám za sebou asi 4, stále jsem se nějak nedostala k hodnocení, a to bych chtěla napravit. Přemýšlím i o tom, že bych sem hodila fotky z Anglie, ale nemyslím voskové figuríny, ale přírodu a budovy. Hever Castle a Canterbury byla nejkrásnější místa, jaká jsem kdy navštívila.
 
Už jste viděli nejnovější epizodu The Vampire Diaries? Po dlouhé době super díl. Tyler se vrátil, s Caroline už nejsou na nože, vrátila se Jules a Jenna se stává upírkou. A jak je Klaus hnusnej, tak zajímavý má přízvuk a hlas. Akorát mi přišlo trapné, jak pořád řeší Elena, že bude upírkou... stejně ji nechají jako člověka a silně pochybuji, o tom, že by nechali Damona zemřít. Určitě najdou nějaký "zázračný" lék i na vlkodlačí kousnutí. Ale zasloužil by si zemřít parchant za to, že zabil Maddoxe... v podstatě to asi byl Matt, ale stejně to bylo kvůli Damonovi. A to se neodpouští!
 
Jdu konečně dokouknout 7. řadu Zoufalek. Asi jeden z mála seriálu, co si i po několita letech zachoval původní kvalitu. Dobrou noc všem, co se čirou náhodou potulují stále po netu : )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miss. bloody Scars miss. bloody Scars | Web | 3. května 2011 v 19:27 | Reagovat

:D Jsem hrozná. Já pořádně ani nevím co se ve VDéčkách děje, protože všechno přeskakuju a konečně si užívám Tylera s Caroline :D Ale musím říct, že mi to na jednu stranu přijde docela přitažený za vlasy. To Damonovo chování, že kousl Elenu, která se pak psychicky zhroutila a pak ještě Jenna a upírka. WTF?! Jsem slyšela od kámošky že VDéčka mají mít zhruba šest nebo sedm řad :D Ať si klidně mají, ale Tylera s Caroline mi dají dohromady :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.