Červenec 2011

Damon & Elena • Last Friday Night

30. července 2011 v 17:41 | Lindsey |  • Moje videa » The Vampire Diaries
A po převelice dlouhé době jsem tu s dalším videem. Překvapivě se jedná o Damona a Elenu. Ano, nesnáším je. Elenu již od počátku seriálu a Damon se mi znechutil během druhé série. I tak jsem se rozhodla udělat video s touto dvojicí. Napadlo mě totiž udělat video o tom, co se stane po propařené noci bez Stefana. K nápadu mne přivedla písnička od Katty Perry Last Friday Night.
 
Aaah, miluji ty barvy! Vážně, bez sebemenší námitky. Celkem dobré, akorát mě štve, že se mi zobrazuje video v menší velikosti, ne na celý přehrávač :-/ Video samotné se mi moc líbilo, ovšem při shlédnutí konkurence už si to nemyslím. Není to špatné, ovšem úspěchu se stejně nikdy nedočká.


Jessica Hamby • Free Bitch

28. července 2011 v 22:06 | Lindsey |  • Moje videa » True Blood
Ano!!!! Konečně jsme já a Sony Vegas uzavřeli příměří. Program se rozhodl, že mě konečně bude alespoň trochu poslouchat (trochu - nebere mi jiné formáty než mpg, nefunguje průhlednost). Ale i tak jsem se dokázala smířit s protivně složitým programem. Jako první pokusné "zvířátko" jsem zvolila Jessicu z True Blood a písničku od Lady Gaga Dance in the Dark. Na základě posledních epizod seriálu bych usoudila, že výraz "Free Bitch" ji přesně vystihuje. O to ji mám raději. A kdyby si začala s Jasonem... za to bych ji přímo milovala ♥
 
Odmysleme si slabou kvalitu videa (čestně, já za ni vážně nemohu!), příšerné množství modré barvy a ruku neschopného začátečníka, myslím, že se na to dá celkem dívat. I kdyby bylo sebehorší, stejně jsem na sebe pyšná, že jsem zvládla program, který byl pro mne naprosto neschopný pochopit! I like this!


Už mi z toho šibe

28. července 2011 v 17:12 | Lindsey |  • Milý deníčku...
Hey guys! V pátek mi začala brigáda a už mi to začíná celkem lézt na mozek. Momentálně mám volno, ale příští týden to zase začne. Ale co, peníze se vždycky hodí. Hlavně když je výprodej v New Yorkeru a Sixu ♥ Hrozně mě ale štve, že nemám vůbec čas na True-Blood.wz.cz. Přemýšlela jsem i o spoluadminovi, ale se mnou by to nikdo nevydržel. Jsem šílený puntičkář a všechno musí být tak, jak chci já. No, uvidíme.
 
Jinak mám dvě novinky. Zřídila jsem si účet na deviantart.com. Zatím tam moc výtvorů nemám, ale většina z nich se na blogu neobjevila. Kdo by měl zájem se podívat, tak můj účet najdete ZDE. Druhá novinka je prozatím překvapení. Vám to možná bude jedno, ale já jsem z toho nadšená! Akorát mám pár problémů. Snad se mi to povede během dneška dodělat a zveřejnit.
 
Jdu si stáhnout Teen Wolfa, a pak to dodělat. Bože, jak já se těším na vaše názory! Prozatím si užijte remix dvou naprosto úžasných písní. Jakože remixy nesnáším, tenhle je vážně božííí! ♥


Teen Wolf; Time After Time

22. července 2011 v 9:53 | Lindsey |  • Moje videa » Teen Wolf
Už delší dobu jsem měla rozdělané video s Teen Wolfem. Některé scény jsou vážně skvělé, hlavně ty akční a s Derekem ♥ Původně mělo být s písničkou Last Friday Night od Katty Perry. Nakonec jsem si ale vybrala verzi Time After Time z filmu John Tucker musí zemřít. Normální verze je pěkná, ale tahle je vážně úžasná!
 
Krátká směska. Prostě všechno možné smíchané dohromady. I přesto se mi celkem líbí. Nejspíše díky tomu, jak je krátké, se mi nestihlo znechutit. Barvy se mi dokonce i líbí, hlavně jakoby rozmazaný efekt. Tak snad se vám bude líbit : )


Sbohem Harry Pottere

20. července 2011 v 14:17 | Lindsey |  • Moje recenze

Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem. Tady všechno končí.
 
Tak nám zabili Harryho. Je to za námi. Konec příběhů o chlapci, který přežil. Přežil Voldyho, bandu smrtijedů, ale autorčino pero již nezvládl. To, že je konec, mi došlo teprve až dnes, když jsem se dívala na fanouškovské video s Harrym Potterem. Sága, která mne doprovází již od dětství. Knihy, filmy, hry, plakáty, figurky, trička... to vše jsem stihla za roky své posedlosti nasbírat.
 
Na prvním filmu jsem byla v jedenácti letech. O Harrym Potterovi jsem slyšela poprvé. Po nějaké době jsme začali knihy číst v družině a ve škole. První čtyři díly mi půjčila kamarádka. K narozeninám už jsem dostala vlastní a stala se velkým fanouškem. Čekání na další díl bylo vždy utrpením. Kromě pátého dílu se knihy objevily až pod stromečkem. U sedmého dílu jsem nevydržela a přečetla jej na internetu, knihu až za pár měsíců.
 
A filmy? Zhruba do pátého dílu jsem nějakou podobnost či chybu neřešila. Líbily se mi. Ovšem šestka pro mne byla těžkým zklamáním. Z Harryho Pottera taková sračka?! Hrozně jsem se těšila na zfilmování scény u Gauntů, ale nic. Zato jsem se dozvěděla, že velký Harry Potter, chlapec, který přežil, si neumí zavázat tkaničku, jíst, najít blbou komnatu... prostě nic! Od této doby se mi začala vyskakovat vyrážka kdykoliv se Ginny objevila na scéně. První část sedmého dílu byla dobrá. První scéna, jak hrdinové opouští svůj domov, byla vážně nádherná. A soundtrack? Dokonalost!
 
Včera jsem konečně shlédla i druhou část. Přišli jsme před kino o hodinu dříve a přesto tam byla obrovská fronta. Když po půlhodině otevřeli, vznikla obrovská strkanice. Sestra měla ostré lokty a já výhodu v menších rozměrech, takže jsme přišli na řadu jako druhé. Většina míst už byla zamluvených. My jsme si ještě odskočili nakoupit, mezitím se fronta roztáhla a ti, co přišli pozdě, už čekali, jestli vůbec na ně zbydou lístky na zítra. Sál byl zaplněný! Vážně, v našem zapadákově jsem v životě nic takového neviděla, a to jsem častým návštěvníkem.
Samotný film mne příliš neuchvátil. Já ho prostě budu a budu srovnávat s knihou! Efekty a soundrack byly jako obvykle naprosto fantastické! První scéna, jak Severus sleduje Bradavice, mne naprosto uchvátila! ♥ Hrozně se mi pak líbilo podzemí v Gringottově bance a drak. I Princův příběh. Harry v lese. A jak Voldemort promlouval k ostatním? Dokonalost. Co mne naopak nezaujalo, ba přímo naštvalo, byl boj o Bradavice. Pár učitelů, studenti a brnění. A co zbytek? Snapeovo zmizení z Bradavic bylo sice technicky dokonalé, ale naprosto nechápu proč musel Harry vystoupit z řady přede všemi. Vážně chlapácké. A opět se do filmu dostaly romantické scény. Ok, chápu, že Ron a Hermiona se museli políbit, ale Harry a Ginny? A co Neville provolávající svoji lásku Lence? To si strčte někam!
Dalším zklamáním byl závěrečný souboj. Tvůrci zřejmě toužili po akčním filmu, a tak smíchali dohromady smrt hada, Voldyho a Belatrix. Že měl být had v bublině a po Harryho smrti už dávno pod drnem, to zjevně nikoho nezajímá. A Harryho skok z věže s Voldíkem?! Hlavního hrdinu už nebavilo být naživu, a tak se rozhodl zabít skokem z věže. Jak milé. Finch by ho jistojistě za tento kousek nepochválil. Kdo se má s nablblým hrdinou uklízet, že. Alespoň že Voldy zachoval dekorum. Zemřel si v klidu pouze před Harrym a rozpadl se na milion papírků. A místo toho, aby uspořádali mejdan na oslavu smrti nejmocnějšího čenokněžníka všech dob, pijí si všichni uvnitř čaj.
Asi takto bych ohodnotila film. Je mi jasné, že jsem ještě mnoho věcí zapomněla, ale to nejdůležitější jsem snad napsala.
 
Závěrem jsem vybrala ta nejlepší videa s Harrym Potterem, jaká jsem našla. Nejraději mám první a druhé. Jsou vážně úžasná ♥ Právě to první mne už mnohokrát během dnešního dne rozplakalo. Tak si je užijte : )


Sweet home ♥

16. července 2011 v 20:22 | Lindsey |  • Milý deníčku...
Konečně doma! Jak já už se nemohla dočkat! Jack, True Blood, Teen Wolf, Youtube.com, blog... to bych ani vše nevypsala x) Dovolená byla překvapivě fajn, akorát ta vedra mne málem zabila! U nás stačí jen 24 stupňů a už blázním, na Slovensku byly čtyřicítky! První den jsem se hned spálila, ale teď mi to zhnědlo a i takový sýr jako já je krásně opálený. Ale stejně jsem stále nezjistila, co na tom slunci všichni mají.
 
Kopce zrzlin, kávová ledová tříšť... a Ed Hardy pásek! Já tuto značku miluji, takže když jsem objevila pásek za 6 Euro málem jsem se zbláznila radostí! Kšiltovka byla také hezká, ale tu bych moc nenosila. V Glóbusu jsem poté objevila obrovský plakát True Blood, takže v úterý plánuji zátah do města a to by bylo, aby nebyl i v našem zapadákově! V úterý také plánuji doplnit novinky v knihovně a shlédnout Harryho Pottera. Jak já se těším!
 
Děkuju i za komentáře k přednastaveným článkům. Jak čtenářský deník, tak i recenze ještě doplním, protože je stále dost dobrých knih a filmů. Obíhat (hrozný to výraz, ovšem lepší mne nenapadá) budu asi až zítra a dnes se šíleně těším na Teen Wolf a True Blood. Copak asi Derek a Jason... Aach, sladký domov ♥


Rick Riordan » Percy Jackson: Bitva o labyrint

11. července 2011 v 13:00 | Lindsey |  • Čtenářský deník
Jmenuji se Percy Jackson… Je mi skoro 15. Svět kolem se zdá být čím dál nebezpečnější. Tábor polokrevných už není, co býval. Luke s Kronovou armádou se snaží dostat se za jeho hranice. Vydáváme se do prastarého Daidalova labyrintu. Jdeš do toho s námi? Musím tě ale varovat, důmyslné podzemní bludiště může člověka dovést kamkoli, zmást, dohnat k šílenství a zahubit…
 
Moje hodnocení » Tuto sérii naprosto miluji! Vždy se těším na další díl a na další příšeru, se kterou se Percy bude muset utkat. Řeckou mytologii a báje mám hrozně ráda, takže je jasné, že se u mne Percy setkal s úspěchem. Názory ovšem nejsou jednotné. Někdo chválí nápad zasadit řeckou mytologii do dnešní doby, jiní jej kritizují. Bohužel ani toto dílo není víceméně originální. Nachází se zde mnoho podobností s Harrym Potterem - černé vlasy, zelené oči, věštba... Ovšem co v dnešní době originální je, že. A právě Bitva o labyrint je podle mě prozatím nejlepší díl celé série. To, že bludiště samo roste a myslí, můžeš se objevit kdekoliv - to je naprosto úžasný nápad! A opět nové příšery a ještě hrozivější než v minulých dílech! Už teď se nemohu dočkat dalšího dílu! Knihu mohu doporučit především příznivcům Harryho Pottera.
 
Celkové hodnocení » 7/10

» Sucker Punch

10. července 2011 v 13:00 | Lindsey |  • Moje recenze
Sucker Punch je epická akční fantasy, která nás zavede do světa živé imaginace mladé dívky, jejíž snový svět ji poskytuje útěk z temné reality. Nevázaná hranicemi času a prostoru je volná a může jít kamkoli, kam ji její mysl zavede a její neuvěřitelná dobrodružství stírají hranice mezi realitou a představivostí. Byla zavřena do ústavu proti své vůli, ale Babydoll neztratila vůli přežít. Je odhodlaná bojovat za svou svobodu, spolu se čtyřmi dalšími dívkami - přímočarou Rocket, ulicí protřelou Blondie, vždy loajální Amber a svéhlavou Sweet Pea - se pokusí utéct svému hroznému osudu a svým uchvatitelům, kterými jsou Blue, Madam Gorski a High Roller. Dívky v čele s Babydoll se pustí do fantastické bitvy proti všem a všemu od samurajů až po hady, přičemž mají k dispozici virtuální arzenál. Společně se musí rozhodnout, co všechno jsou ochotny obětovat, aby zůstaly živé. S pomocí Wise Mana jejich neuvěřitelná cesta - pokud bude úspěšná - je osvobodí.

Moje hodnocení » O tomto filmu jsem četla v programu kina. Realita a představivost dohromady? Vcelku dobrý nápad. Tento názor mi vydržel asi prvních dvacet minut. Při vstupu do bordelu jsem byla lehce zmatena a při první "akční" scéně jsem jen ztěží odolala pokušení ihned vypnout DVD přehrávač. Trapná napodobenina manga stylu, naprosto nepochopitelné bitky... Po návratu mezi zdi veřejného domu se mé znechucení změnilo v původní znudění. A přitom film začínal tak nadějně! Zpomalené záběry byly naprosto super a ta deprese, která z nich vyzařovala! Poté však nastupuje "snový svět" a vše je v p*deli. Původní kvalita filmu se bohužel navrací až na samém závěru. Když si odmyslím všechny ty nesmyslné střílečky a další, byl by to opravdu skvělý nápad. Od základu předělat představy a možná by se rozšířila řada několika málo kvalitních filmů. Alespoň soundtrack trochu zpříjemní jinak hrozný pocit z filmu.


Signatura » Na Vlásku

9. července 2011 v 13:00 | Lindsey |  • Ostatní moje grafika
... do VGS. Za úkol bylo udělat signaturu a rozměry byly přesně dané. Popravdě řečeno, nikdy jsem moc nepochopila podstatu (koláž s někým - není to přeci blend?), ale nakonec jsem něco splácala. Těžce se mi to nelíbí a je mi líto, že jsem tak krásnou pohádku zprasila svým "veledílem".


» Teen Wolf

8. července 2011 v 13:00 | Lindsey |  • Moje recenze
Scott je školní outsider. Stejně jako u spolužáků, tak i v lacrosovém týmu nemá úspěch. Jednoho dne jej v lesích napadne obrovský vlk a Scott se začíná měnit. Slyší a vidí věci, které by neměl. Má rychlejší reflexy, začíná se mu dařit v týmu. Pak ale přijde úplněk a Scott zjišťuje, že nic není zadarmo...

Moje hodnocení » Narazila jsem na tento seriál náhodou na internetu. Při první epizodě mi proběhlo hlavou: "Super! Konečně seriál, který není o upírech." Vážně mne zaujal. Po pár dílech nadšení ochladlo. Bohužel se nejedná o originalitu, nýbrž o spojení stokrát opakovaných postav, i když v jiném kontextu. Allison mi připomíná Elenu, Scott Stefana... Takto bych mohla pokračovat donekonečna. Pak mne také zarazila vlkodlačí proměna, ale podle všeho je nejspíše záměrně jiná. Příjemně mne překvapily lekací scény a záběry na mrtvé tělo... většinou se to v podobných seriálech neobjevuje. Jasně, do SAW má daleko, ale i tak je to super! I přes tyto námitky bych seriál hodnotila kladně. A roli neskutečně sexy kluka zastupuje Derek Hale. Aaach ♥ Už jen kvůli němu se vyplatí seriál sledovat : )


Adios Amígos

7. července 2011 v 22:33 | Lindsey |  • Milý deníčku...
Blázinec nad blázinec. Zítra míříme směr Slovensko a Maďarsko a doma vrcholí přípravy. Tuto fázi vážně nesnáším! Už abychom seděli v autě a nemohli se vrátit. A co teprve kdybych si balila sama! Naštěstí mám mladší (zodpovědnější, pilnější, ...) sestru, která je šílený puntičkář a balí to za mě. Mám přísný zákaz se přiblížit k cestovce, neb bych jí v tom dělala bordel x)
 
Na blog přednastavím nějaké články. V poslední době jsem nedoplňovala filmy a knihy, takže se zaměřím především na ně. Tak si to tu užijte a příští víkend se snad ve zdraví zase sejdeme (psychickém... zas takové nemehlo nejsem... i když... u mě člověk nikdy neví x)
 
P. S.: Nevím, jak vydržím čekání na další epizody True Blood a Teen Wolf :-/

» Na vlásku

3. července 2011 v 16:01 | Lindsey |  • Moje recenze
Na vlásku je animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop. Princezna Locika je unesena z hradu svých rodičů již jako dítě a zamčena v tajné věži a touží po dobrodružství. Nyní je ve věku teenagera s bujnou fantazií a odhodlá se s pomocí temperamentního bandity provést velký husarský kousek. Locika a její komplici nacházejí dobrodružství, srdce, humor a vlasy… spoustu vlasů. Prozrazení jejího královského původu visí na nitce a její únosce je jim v patách. Tato komedie je převyprávěním klasické pohádky bratří Grimmů.

Moje hodnocení » Naprosto dokonalá nová pohádka od Disney! Trailer byl vážně vtipný a pohádka se ukázala ještě vtipnější! Nejvíc se mi líbil Maxime... ty jeho honičky s Flynnem byly naprosto dokonalé! A samotný obsah? Často se mi uprostřed filmu stává, že začnu přemýšlet o tom, kdy skončí a rozhlížím se po ostatních. U Na vlásku sotva jsem se rozhlédla, film byl pomalu o konce. A ačkoliv nemám ráda zpívání ve filmech, k této pohádce to prostě patřilo. Vážně naprosto dokonalá podívaná! A musím se přiznat, i když mi bylo jasné, že to skončí happyendem, stejně jsem u konce popotahovala x) Vřele doporučuji všem, kteří chtějí shlédnout kvalitní animák a ještě se u něj pobavit.


» Svět v záři reflektorů

2. července 2011 v 22:23 | Lindsey |  • Básničky
Po dlouhé době jsem se konečně dokopala k tomu, abych otevřela Word a zplodila pár veršíků. Byla inspirace. Řekla bych, že tahle věc přesně vyjadřuje mínění o většině lidí v mém okolí. A že není nikterak vysoké, je zřejmě jasné.
 
Celý svět je jejich jevištěm,
pyšní se v odlesku slávy,
intrikami je však znečištěn,
těmi, co žijí mezi námi.

Klaní se v záři reflektorů,
užívají si své slávy,
procházejí u lží detektorů,
i přes plamen žhavé lávy.

Přese vše je to pro ně hrou,
hrají životní roli,
o svoji pravdu se přou,
vlastní srdce je bolí.

Závoj falše se odhrnuje,
vidíme skrytou pravdu,
ihned se však zavrhuje,
za pevnou hradbu.

Ikona ke komentářům » pro Madde

1. července 2011 v 17:28 | Lindsey |  • Hotové animace
• Typ animace: ikona ke komentářům
• Vyrobeno pro: Madde
• S kým: William & Kate
• Spokojenost: 98 %


Klikací ikona & ikona ke komentářům » pro Sweetku*

1. července 2011 v 16:45 | Lindsey |  • Hotové animace
• Typ animace: klikací ikona & ikona ke komentářům
• Vyrobeno pro: Sweetka*
• S kým: Dos Hogares
• Spokojenost: 28 %