Srpen 2011

It´s coming

30. srpna 2011 v 23:10 | Lindsey |  • Milý deníčku...
Prázdniny už končí a od čtvrtka opět vstávání v šest hodin, dobíhání na zastávku (kdo by se namáhal chodit včas) a mnoho dalších libůstek. Abych řekla pravdu už se docela těším. Ne docela, nýbrž hodně! Včera totiž přišly výsledky státnic do školy a ve čtvrtek se je dozvíme. Sice jsem učitelce psala, ale jaksi se mi nenamáhala odepsat, takže si nedělám iluze, že bych se to dozvěděla dříve než v září. K posrání, fakt.
 
Dneska jsem si konečně nakoupila "nezbytné" školní pomůcky, což zahrnuje například sešit s Bartem Simpsonem, voňavé gelovky, ořezávátko ve tvaru kachny... A samozřejmě nezbytnou zastávku v New Yorkeru. Už během prázdnin jsme tam párkrát vyrazili, takže šuplíky nedávno přebrané komody opět přetékají. Mají tam vážně naprosto úžasné věci! Hlavně tedy bižuterii, která je dělaná ve starém stylu, jež naprosto miluji! Povedlo se mi sehnat i dokonalé náušnice ve slevě. Když nezapomenu, tak sem dám fotky, protože jsou vážně úžasné!
 
Užijte si ty poslední dva dny do školy : ) Já si jdu připravit mobil na školní rok. Nepřidala jsem si tam nejnovější písničky, tapety a videa. Navíc mi ho nechce brát počítač, takže to musím brát přes sestřin mobil. Plus rozdělané video s Katerinou. Práce spousta.


Derek & Kate ♠ Remember all the fun we had together?

26. srpna 2011 v 18:05 | Lindsey |  • Moje videa » Teen Wolf
Opět další video s Teen Wolfem. Původně jsem dělala s Dexterem a úplně jinou písničkou, ale nějak mě to nechytlo - především kvůli práci s barvami. A tak jsem se uchýlila ke svému oblíbenému páru - Derekovi a Kate. Mně je jí stále hrozně líto. Mohla Derekovi ještě pořádně zavařit. Žel, to už se nedozvíme. Jako doprovod jsem zvolila svoji nejoblíbenější část z písničky Every Breath od Boyce Avenue. Refrén mne už tolik nebaví, ale začátek je naprosto úžasný!
 
Ze začátku jsem byla z videa naprosto unesená. Nyní však vidím drobnější chyby, ale snažím si je nepřipouštět. Píseň je dokonalá, barvy ok a do prolínání videí jsem se zamilovala! Takže bych řekla, že toto video má ze všech nejblíže k mé spokojenosti. A to už něco znamená.


Chevy Stevens » Stále nezvěstná

21. srpna 2011 v 23:55 | Lindsey |  • Čtenářský deník
Annie rekapituluje při terapeutických sezeních u psychiatričky svůj pohnutý životní příběh: příběh ženy unesené neznámým mužem, měsíce uvězněné v horské chatě, znásilňované, ponižované a podrobované nejnesmyslnějším pravidlům. A vystavené i nejhorší ztrátě, která ji mohla potkat… Přesto se dokázala svému vězniteli vzepřít a utéct. Jenže návrat do normálního života není vůbec jednoduchý: Annie se snaží znovu navázat vztah se svou matkou, s kamarádkou Christinou, s přítelem Lukem. Za pomoci psychiatričky se pokouší překonat strach z venkovního světa - a za pomoci policejního vyšetřovatele Garyho vypátrat, kdo její únos zosnoval a proč. Odhalená pravda je však až nečekaně krutá…


Moje hodnocení » Tuto knihu jsem si zatoužila přečíst již před mnoha týdny, avšak byla samozřejmě doprovázena dlouhou řadou rezervací v knihovně. Nakonec jsem se i já dočkala. Při prvních dvou větách jsem se však zarazila. Kniha byla vyprávěna Annie, tudíž se objevilo mnoho nespisovných výrazů. To mne vždy odradí, a tak jsem nedávala knize příliš šancí. Ale překvapila mne. Velice příjemně. Samotná kniha se v podstatě skládá ze dvou částí. Přítomnosti a minulosti v srubu, kam se hlavní hrdinka vrací formou zpovědi psycholožce. Další velké plus. Zaujaly mne především události v srubu a v určité části jsem u knihy brečela. Ani návrat do reality nebyl nijak snadný. Líbí se mi, že autorka neskončila tím, že se hrdinka osvobodila, ale pokračovala dál v jejím příběhu, který byl mnohem složitější než se zdál od počátku. Rozzuzlení bylo vážně úžasné! Největším přínosem je pro mě je samotný závěr. Nenásledoval klasický happy end - všechno zapomenu a všechno bude jako předtím - nýbrž skutečný těžký návrat do reality. Kniha byla naprosto úžasná! Již první stránky mne vtáhly do děje a já se nemohla odtrhnout. Příběh vás chytí a nepustí. Musíte číst až do té doby než s rozčarováním zjistíte, že je konec. A cítíte smutek nad vší ztrátou, ale i vírou, že se vše v dobré obrátí.
 
Celkové hodnocení » 10/10

Jessica & Jason ♣ Teenage Dream

20. srpna 2011 v 13:57 | Lindsey |  • Moje videa » True Blood
Všimla jsem si, že na blogu mám zatím pouze jedno video s True Blood a jelikož už delší dobu plánuji video s Jessicou a Jasonem, byla volba jasná. Původně jsem myslela na písničku Secrets od One Republic, ale nakonec mi učarovala cover verze Teenage Dream od Katty Perry. Tato verze je od skupiny Boyce Avenue. Vřele doporučuji, mají naprosto úžasné písně!
 
Tohle je asi nejpracnější video vůbec. Ty texty mne šíleně nebavily, takže se to dost protáhlo. Jsem šílený puntičkář. Jakmile jen trochu přesahoval text, hned jsem to musela upravit a ani teď nejsem úplně spokojená. Barvy se mi líbí a některé scény se celkem hodí. Jo, jde to.


Avatary » Amy Lee

19. srpna 2011 v 17:51 | Lindsey |  • Moje avatary
... do VGS. Měli jsme udělat sadu pěti avatarů z předem zadaných fotek. Celkem dlouho jsem žádné nedělala a včera mi došlo, že je už jaksi neumím. Kromě prvního, který vcelku ujde, jsou ostatní otřesné. Vážně bych se divila, kdybych s touto hrůzou postoupila do dalšího kola.


» Nečistá

18. srpna 2011 v 18:53 | Lindsey |  • Básničky
Žel, v dnešní době existují lidští démoni. Tento výtvor je o jedné z jejich skupin. Ačkoliv se proti nim bojuje, stále se vyskytují ve vysoké míře. Nevěřím, že by byli někdy vyhlazeni. Stále se rodí noví a staří unikají. Třeba poznáte nač narážím. Anebo také ne.
 
Čistota s úsměvem v tvář,
zářící studánky,
nad hlavou svatozář.

Nevidí, neslyší,
varování třpytících se hvězd,
jak volají na ni slepýši,
vydává se na jednu z cest.

Nástrahám poskvrněného podléhá,
jež, skrytý ve stínu,
na čistotu naléhá.

Skrz tmu hledí zářící měsíc,
jak čistota falš prohlédne.
Běží však jisté zkáze vstříc,
závoj tmy vše zalehne.

Čistota je zničena,
poskvrněný jásá,
vrhl mrak na závoj jasna.

Poznáním zničena,
soužena věčnou bolestí,
byla násilím vtažena,
do světa bez jediné radosti.

Naděje pro ni není,
všechny radosti světa,
jsou pro ni zapovězení.

Derek Hale ♠ Is that ironic?

17. srpna 2011 v 18:09 | Lindsey |  • Moje videa » Teen Wolf
Minulý týden mne naprosto nadchla jedenáctá epizoda Teen Wolfa, především tedy Derek a Kate. Myslela jsem, že spolu teprve něco budou mít a vida! Mrcha Kate může za požár a smrt většiny jeho rodiny. Nebylo by špatné zasadit tento dojemný příběh do videa. Jako první mne napadlo Jacob´s Theme ze soundtracku k Eclipse. Vážně úžasná písnička ♥
 
Mám ráda tuto písničku. Líbí se mi i textura. Miluji Dereka ♥ A scény s Kate jsou úžasné! Takže bych řekla, že to i celkem ujde. Nejsem zdaleka nadšena jako sestra. Ta by pochválila i video s Biebrem (nesnáší ho), jen kdybych ho dělala já. I když je fakt, že konec se k dojemné písničce hodí. Jen škoda, že se Kate již v seriálu neobjeví. Mohlo být zajímavé, jak se budou s Derekem hašteřit v druhé sérii. Jak já ji měla ráda, Derekovu tyranku. Minutu ticha pro padlou ničitelku.

P. S.: Všimli jste si, že je video na celém přehrávači? Jsem zase o něco chytřejší. Třikrát sláva pro Lindsey x)))


• Kontaktuj mě

16. srpna 2011 v 22:12 | Lindsey

• E-MAIL » LIL-4EVER@SEZNAM.CZ
......................................................................................................
• DEVIANTART » LINDSEY4TB
......................................................................................................
• YOUTUBE.COM » LIL4TWILIGHT
......................................................................................................

» Moje videa

16. srpna 2011 v 16:08 | Lindsey

...........................................................................................
...........................................................................................
...........................................................................................
...........................................................................................

» Realita všedních dnů {téma týdne » Návrat do reality}

14. srpna 2011 v 23:19 | Lindsey |  • Moje úvahy

Tento nesmyslný text byl sepsán v návalu eufórie a víry ve vlastní genialitu. O to byl pád těžší, a nyní se neodvažuji tu hloupost po sobě přečíst. Doporučuji vám to samé.
 
Sedíte si hezky na obláčku, míháte nohama do rytmu světských strastí. Krádeže. Vraždy. Násilí. To vše jde mimo vás. V duši cítíte klid a mír. V této chvíli dokonalého štěstí cítíte, že nic není nemožné. Nemožné se stává možným a vy věříte. A pak do té vší harmonie se pomaličku vplíží zášť. Zloba. Nenávist. Koluje vám žilami jako jed. Jed, jenž vás stravuje zaživa. Až podlehnete zcela. A padáte do šedi všedních dnů. Vytrženi z ráje, z domova. Musíte čelit tomu peklu, jež se odehrává na zemi. Všemu zlu. Je jako mor. Šíří se celým světem a není pomoci. Nedokážete mu zabránit. Ani ho zmírnit. A jednou to zlo dostane i vás. Stanete se nevěřícími. A ráj pro vás bude navždy zapovězen.

Derek & Kate ♣ Pyromania

10. srpna 2011 v 21:31 | Lindsey |  • Moje videa » Teen Wolf
A po převelice dlouhé době je zde další video. Jistě všichni nadšeně tleskáte a skáčete metr vysoko x) Tentokrát klikla moje myš na Dereka Halea z Teen Wolf. Proklatě sexy týpek, budiž mu youtube.com lehké. Původně jsem myslela jen jeho, ale pak mě napadlo, že by byla škoda vynechat tetičku Kate. Už od začátku je vidět jiskra mezi nimi a v posledním díle se ukázalo vlkodlakovo zlomené srdce. Mrcha Kate! Toto video doprovází pro mne radostná novina. Program se přestal bránit a KONEČNĚ mi začala fungovat průhlednost! Vážně úžasné!!!

Něco se mi líbí. Asi tak do poloviny jsem byla z něj nadšena, avšak po doplnění barev a druhé poloviny mne hodně rychle přešlo. Když si odmyslím veškeré šílené drobnosti, které ho kazí, stále mne štvou malé rozměry. Bohužel program stále nepříjíma formát avi, ale pouze fmv, takže se musím spokojit s tímhle. Doufejmě, že jen prozatím, stejně jako s průhledností. V rámci možností je tedy vcelku přijatelné. Bylo i hůře.Signatura » The Secret Circle

8. srpna 2011 v 23:15 | Lindsey |  • Ostatní moje grafika
... do VGS. Naštěstí byly rozměry předem zadány, jinak bych vážně nevěděla. Takto jsem prostě spatlala koláž. Téma bylo libovolné. Já si vybrala The Secret Circle. Poslední promo fotky byly vážně úžasné! Asi to bude znít jako samochvála (taky že je), ale mně se vážně hrozně moc líbí!