Zataženo, občas trakaře

28. září 2011 v 18:31 | Lindsey |  • Milý deníčku...
Po delší odmlce přicházím opět s deníčkem. Na nic jiného totiž téměř nezbývá času. Ve škole zkouší z maturitních otázek, drsně se zkouší, a když je pauza, tak se brutálně hádáme o maturitním plese. Já se do toho většinou nezapojuji, protože si nehodlám naprosto zbytečně ničit nervy, žel poslední hádka se týká mne. Jistá "inteligentní" slečna od nás ze třídy totiž kopíruje, provokuje, a poté ze sebe dělá hotové neviňátko. Ruply mi nervy a pohádala jsem se s ní ve škole. Načež mne ještě ten den vytočila přes facebook, takže jsem lítala po celém domě a vykřikovala cosi o pí*ách. Takže následovala i hádka přes chat. Ona vytrhla pár věcí z kontextu, upravila si je k obrazu svému a za mrchu jsem já. Tedy pro její kamarádky, naštěstí se najdou i normální lidé od nás. Tím mě vážně nedojme. S podobnou slepicí jsem byla na nože několik let a dodnes, když mne potká někdo od ní, tak mi dávají znát, že jsem ta fuj. Jistě, nenechám se totiž od ní šikanovat a narozdíl od mnohých nelíbám zem, po které kráčí. Nejlepší to má "kamarádka". Ani ryba, ani rak, nikomu nic neřekne a za zády pomlouvá. Pěkně děkuji, to radši budu mrcha, co ostatním "bezdůvodně" nadává.
 
Zatím jedinou pozitivní věcí jsou šaty. Konec obcházení obchodů, rodiče totiž domluvili se svojí známou, že mi ušije šaty přesně podle jedněch, které již mám doma. Vypadají super, takže nač vymýšlet něco zbytečně složitého, že. Po víkendu pojedeme shánět látku. Aspoň na něco se mohu těšit. A pak ještě na TVD, TSC a TBBT. U Dextera jsem teprve na čtvrté sérii, takže mi to bude ještě nějakou dobu trvat. Alespoň nebudu muset čekat na aktuální epizody.
 
V nejbližší době neplánuji na blog přidávat jiné články než mé občasné výlevy, ale na youtube.com stále přibývají videa, takže kdybyste měli zájem, tak se podívejte na účet » TADY. Na nic jiného není čas, ani nálada. Bohužel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kimberly Kimberly | Web | 28. září 2011 v 19:45 | Reagovat

Ahojky zlato :-) Chci se ti omluvit, že jsem dlouho nebyla na blogu a ani se neukázala u tebe... Od minulé středy mám rozbitý počítač - nevím co s ním je a nevím, jestli se někdo uráčí na něj mrknout a opravit ho... :D A moc novinek taky není, takže aktivita na blogu se rovná 0 :-( Tak tě prosím, abys mě omluvila ;-) Doufám, že bude počálek brzo v provozu, protože sem šílenej závislák a nemůžu bez něj být... Tak zatím a měj se krásně :**

Na TSC se taky koukám a musím říct, že zatím vypadá skvěle! :-) :D ;-)

2 Janiss Janiss | Web | 29. září 2011 v 12:54 | Reagovat

tak to je dobrej nápad si nechat šaty ušít, pak dej vědět, jakou tu barvu jsi nakonec vybrala :) jinak ser na ní ;);) ber tot ak za pár měsícu se už neuvidíte ;)
neboj youtube u tebe sleduju pravidelně :)

3 Anjet Anjet | Web | 1. října 2011 v 11:35 | Reagovat

Taky jsem si chtěla nechat ušít šaty :D Jenže švadlenka by se asi zbláznila z těch mých požadavků :D ...já řeším problémy se spolužáky/čkami dennodenně. Fajn je pravda, že si za všechny můžu sama, ale to už neřeším. Kašlu na na to. A ty by jsi měla taky. Moc času už vám spolu nezbývá, tak je potřeba užít si i ty poslední chvíle. Aby jsi jen na to dobré mohla vzpomínat ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.