Říjen 2011

U P D A T E #002

29. října 2011 v 0:50 | Lindsey |  U P D A T E S

Po převelice dlouhé době jsem dostala chuť zahřát Photoshop. Poslední dobou jsem dělala grafiku pouze z nutnosti, takže jsem vůči němu získala jakousi averzi. Naprosto mi však učarovaly fotky z nadcházející epizody The Vampire Diaries, a tak mě napadlo, že si s nimi trochu pohraji. Nakonec jsem skončila pouze u jedné, protože se mi hrozně líbila. Ano, opravdu mi něco z mé tvorby přijde super! Jedná se o upravenou fotku Rebekah z flashbacku. Vážně už se nemohu dočkat další epizody o původních! Sice mě eufórie pomalu přechází, ale i tak se mi stále celkem zamlouvá :)
 
Další novinkou je fan video a opět se v něm jedná o Rebekah. Já ji prostě miluji a i když jsem byla hrozně naštvaná, že nenechají Caroline a Tylera konečně na pokoji, vážně se mi líbí, jak provokuje Caroline. Jako hudební doprovod jsem si vybrala písničku od Terezy Kerndlové Přísahám. Je hrozně chytlavá, především tedy refrén. Kupodivu se jedná o další z mé práce, která se mi i líbí. Jen doufám, že mi zalíbení v mých patlanicích nezůstane x))
 
A jako poslední bych vám chtěla představit svoji nejnovější závislost - tumrl.com. V podstatě se jedná o anglickou verzi blogu. No, už ani ne tak anglickou, protože přechází i do dalších jazyků. Ze zvědavosti jsem si založila účet před několika týdny a po prvním příspěvku to vzdala. Před pár dny jsem se na účet vrátila a ten mě, především svojí jednoduchostí a přehledností, zaujal. Jelikož se znám, jsem vážně zvědavá, jak dlouho mi to vydrží x)

Tak trochu změna

16. října 2011 v 0:07 | Lindsey |  • Milý deníčku...
Jako první vás praští do očí nový design. Konečně jsem si našla čas, abych něco spatlala, žel výsledek odpovídá času nad ním stráveným. Ohavná jednoduchost, avšak zcela postačující. Další novinkou je zjednodušení rubrik. Poslední dobou přispívám pouze deníčkem, a tak mi přišlo zbytečné mít tolik rubrik. Deníček zůstane a přibývá updates, které se týkají prakticky všeho. Veškeré své příspěvky přidávám pouze na profily (viz Network), a tohle bude jejich shrnutí (např. videa, grafika). Přijde mi to jednodušší a přehlednější.
 
Zároveň bych chtěla poděkovat všem návštěvníkům blogu. Vím, že od začátku školního roku se tu toho moc nezměnilo a vážně mě to mrzí. I přesto se našlo pár vytrvalých návštěvníků a za jejich komentáře jim moc děkuju :)
 
To je prozatím asi tak vše. Na srdci bych toho měla mnohem více, ale momentálně jsem absolutně mimo. Utlumená a vyčerpaná ze včerejší party rady starších plus dnešní dvojité dávky hlučného příbuzenstva. Vážně jsem si připadala jako v blázinci. Chudáka psa oddělali tak, že již od pěti hodin dohání spánkový deficit. Půjdu se zařídit dle jeho vzoru, protože už mi to přestává myslet. Aloha.
 
P. S.: V nejbližší době můžete očekávat nával dokumentace maturitního plesu - lístky, plakáty, pozvánky + fotky z natáčení klipu (cenzurované). Těště se na pekelné potěšení 3:) (Už mi vážně začíná odumírat mozek.)


N E T W O R K

15. října 2011 v 22:48 | Lindsey
...........................................................................
• T U M B R L . C O M ---> T H E L I N H L
...........................................................................
• Y O U T U B E . C O M ---> L I L 4 T W I L I G H T
...........................................................................
• D E V I A N T A R T . C O M ---> L I N D S E Y 4 T B
...........................................................................
• P I S T E P O V I D K Y . C Z ---> L I N D S E Y
...........................................................................
• C B D B . C Z ---> L I N D S E Y
...........................................................................
• C S F D . C Z ---> L I N D . S E Y
...........................................................................

Práce spousta, čas žádný.

3. října 2011 v 17:57 | Lindsey |  • Milý deníčku...
Dost krutě nyní nestíhám. Tentokrát nejde o školu, tu už jsem nějak přestala hrotit (čti "seru na to"), spíše mám na mysli grafiku a podobné věcičky. Přítel jedné spolužačky má webovky a nikoho na design. Takže já momentálně zkouším něco, co jsem v životě nedělala. A ještě si myslí, že to budu mít do týdne hotové. To, že mezitím musím dopsat povídku do soutěže, číst povinnou četbu a úplně předělat maturitní plakát, je mu jaksi u prdele. A to do toho nepočítám plánování nového designu pro tento blog, pokračovaní v Andělu pomsty a tvorbu videí, která mě poslední dobou opět hrozně chytla. Žel nestíhám tvořit tak, jak bych chtěla. Bonusem za mé snažení jest přítelkyně mého kamaráda, po kterém toužebně vzdychám již několik let. Je milý, baví ho jiné filmy než péčka nebo akčňáky a knihu bere do ruky i jindy než když chce zabít komára. Ovšem to kopnutí do ksichtu mě vážně vrátilo zpět na zem. Sedmé nebe nikdy nevydrží dlouho.
 
Útěchou budiž mi začínající seriálová sezóna. Zoufalé manželky, Teorie velkého třesku, The Secret Circle a překvapivě dobré The Vampire Diaries. Poslední epizoda se mi hrozně líbila (Rebecca rocks!), takže podle času počítejte s videem. Pokud to tedy se mnou nesekne nebo neskončím v blázinci. Aloha.
 
P. S.: Kdyby někoho zajímala slečna drsňačka, která mi slibovala velice nepříjemný rozhovor, tak se stalo úplné prd. Druhý den raději zůstala doma a nyní se vzájemně ignorujeme. To jsme to vážně probrali.