A je to za mnou

11. prosince 2011 v 17:12 | Lindsey |  • Milý deníčku...
Bože, to už je doba! Když tak čtu svoje plky o maturáku a podobných hloupostech, tak se vážně musím smát. Jak jste si asi spočítali, tak už to od něj pár týdnů bude. Ač jsem tomu sama nevěřila, nakonec jsem vše ve zdraví přežila. Celé se to totiž tak nějak podělalo. Doslova. Nervozita většiny mých spolužaček se mě netýkala, nicméně když jsem se probudila s běhavkou, tak nervozita přeci jen přišla. Nadopovaná prášky se tombola zvládnout dala a nafukování dvou tisíc balonků se mi podařilo díky kadeřnici vyhnout. Oba dva kompresory totiž nefungovaly.
 
Na ples se mi povedlo dorazit na poslední chvíli. Další úžasná komplikace. Nicméně při nástupu se mi nepovedlo slítnout ze schodů, a to je hlavní. Při zkoušce jsem se na nich málem přerazila, protože trpím závratí. Ale nakonec jsem přežila. To, že jsem svým brzkým začátkem a nasledným zabržděním, abych nakonec stejně vyrazila dříve, rozesmála sál není podstatné. Nakonec to bylo stejně přehlušeno bouřlivým potleskem, který jsem už nevnímala, stejně jako libé tóny Intra od The XX. Při sbírání peněz mi byla zničena sklenička náletem mincí a u kytičky se mi zlomil stonek. Ještě, že těch sklenic nakonec vzali více.
 
Půlnoční překvapení bylo už v pohodě. Pokud tedy nepočítáte, že zatímco andělé měli vymakaný tanec, my ďáblíci jsme se kroutili, jak se nám líbilo. Nikdo nebyl schopný si pořádně zapamatovat kroky. Ale naprosté většině lidí, to bylo naprosto ukradené. Kromě jedné holky, která se ze žalu opila, byli od nás všichni ve veselé náladě. Mně se povedlo přiopít až po půlnočku s kamarádem z dětství. Super. Tolik let jsem ho neviděla a žila v domnění, že už mě ani nepamatuje. Nakonec jsem to byla já, kdo se snažil matně si vzpomenout, kdy že to vlastně bylo naposled. Nakonec jsem mu vykládala, jak mě strašně vytočil tím, že se odstěhoval. Prokecali jsme něco okolo hodiny u baru. Za tu dobu ho ta jeho stihla třikrát skontrolovat, přičemž si poté nenápadně sedla naproti nám, hlavička.
 
Ples se tedy k mému překvapení vážně vydařil. Domů se mi povedlo dorazit někdy ve čtvrt na šest. A to jsem se bála, že nevydržím do půlnoci. K smíchu. Stejně jako lichotky, jak mi to sluší, i když mi připadá, že na fotkách mám dvakrát takový zadek. Ale co. Aspoň ksicht vypadá obstojně, tak nač řešit takové malichernosti. A jinak? Ve škole přituhuje, maturitní otázky nestíhám vypracovat, natož se naučit. Zkuste za jeden rok změnit celoživotního lenocha. A bude hůř.
 
Nesledujete náhodou někdo Once Upon A Time? Moje nejnovější posedlost ♥ Když mají téměř všechny seriály pauzy, tak jsem si našla novinku. Naprosto úžasný námět a k tomu princ Krasoň ♥ Pardon, James. Už aby to dal se Sněhurkou zase dohromady :-/
 
To je asi tak vše k mé osobě. Kdybyste měli zájem o grafiku či video, tak mě najdete na tumblr.com. Nevím, kdy budu mít čas nebo spíše chuť něco zmatlat, takže zatím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vampire´s Girls ... píše Damie Vampire´s Girls ... píše Damie | Web | 16. prosince 2011 v 19:17 | Reagovat

Jsem ráda že seš konečně ozvala! :) Chyběli mi tvé články! No bohužel nesleduju, ale to čekání na TVD a TSC si teď kompenzuju Gossip Girl. Jsem ráda, že sji sama s plesem spokojena a doufám, že možná jednou přidáš nějaké fotky abych mohla určitě souhlasit s lidmi, co říkali jak ti to sluší :)

2 Vampire´s Girls ... píše Damie Vampire´s Girls ... píše Damie | Web | 16. prosince 2011 v 19:17 | Reagovat

Jo, a děkuju za pochvalu laye a taky menu. První krát jsem dělala na VD-O lay sama :)

3 Janiss Janiss | Web | 27. prosince 2011 v 17:30 | Reagovat

:D to je fuk že tanec nevyšel, hlavní žes to přežila a užila sis to ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.