Leden 2012

G/S • Devil make us sin [+18]

3. ledna 2012 v 17:44 | Lindsey |  • Ostatní moje videa
Po delší odmlce se hlásím s novým videem. Pro tentokrát jsem upustila od seriálů, ale zase jednou se věnovala knize. V poslední době mě hodně chytila další série od Richelle Mead, a to Sukuba. Bohužel, u nás zatím nevyšly všechny díly, natož aby se uvažovalo o zfilmování. Ale i tak mám už celkem slušnou představu o Georgině x) Vzpomněla jsem si na Jennifer Love Hewitt v Před svatbou ne! a myslím, že by byla naprosto perfektní sukuba! Coby Setha jsem ponechala Jasona Lee. Nikdo pro mě zkrátka není dost dokonalý, aby představoval Setha x) Moje nejoblíbenější postava ♥
 
Celkem jsem si s tím vyhrála x) Hlavně tedy s první částí. Jsem totiž naprostý perfekcionista okolo grafiky a videí, a tak musí všechno běžet, v tomto případě, podle písničky. Řekla bych, že se mi časování docela povedlo a použila jsem pár nových efektů. Druhá část je poněkud nudnější. Celkově bych řekla, že to není špatné, nicméně dojem kazí nízká kvalita. Bohužel, v lepší se mi film sehnat nepodařilo :-/ Snad se vám i tak bude alespoň trochu bude líbit a přitáhnu potencionální fanoušky :)


Jak na nový rok, tak po celý rok

1. ledna 2012 v 20:08 | Lindsey |  • Milý deníčku...
A máme tu nový rok. Zase o jedno číslo navíc. Stejně budu do března psát stále 2011 x) Jak jste si užili Silvestr? Já po delší době v kruhu rodinném. Tedy vlastně pouze se sestrou. Pro změnu tentokrát vyrazila pařit rada starších a my hlídali psa. Toho debila od vedle bych vážně zabila! Začal s petardami kolem sedmé a chudák pes se mohl uštěkat. Nakonec mu mamka dala prášek od veterináře na uklidnění, a tak o půlnoci společně s námi sledoval z okna na ohňostroj. Po delší době vcelku fajn večer.
 
Zato dnes začínám mít depresi. Ze školy, do které nemám absolutně nic hotové, a tak celkově. Navíc právě zažívám něco na způsob "tvůrčí krize". Pomalu, ale jistě mi dochází nápady. Vypadá to, že design blogu a ikony k deníčku jsou mým vrcholným dílem. Alespoň jsem se konečně po dlouhé době dokopala k tomu, abych udělala video. Tentokrát ovšem nebude k seriálu, ale spíš pokus o fan k Sukubě. Vážně úžasná série - Setha jsem si naprosto zamilovala ♥ Zatím se mi celkem líbí, ale věřím, že ho v nejbližší době zprasím. A psaní? Před pár dny jsem v záchvatu lítosti spatlala báseň, ale stále se nemám k tomu, abych ji po sobě přečetla, když už nic jiného. Já vím. Přeháním. Dramatizuji. Ale co, to jsem zkrátka já a takovou mě tady máte. A komu se to nelíbí, ať monitor si políbí!