Jak na nový rok, tak po celý rok

1. ledna 2012 v 20:08 | Lindsey |  • Milý deníčku...
A máme tu nový rok. Zase o jedno číslo navíc. Stejně budu do března psát stále 2011 x) Jak jste si užili Silvestr? Já po delší době v kruhu rodinném. Tedy vlastně pouze se sestrou. Pro změnu tentokrát vyrazila pařit rada starších a my hlídali psa. Toho debila od vedle bych vážně zabila! Začal s petardami kolem sedmé a chudák pes se mohl uštěkat. Nakonec mu mamka dala prášek od veterináře na uklidnění, a tak o půlnoci společně s námi sledoval z okna na ohňostroj. Po delší době vcelku fajn večer.
 
Zato dnes začínám mít depresi. Ze školy, do které nemám absolutně nic hotové, a tak celkově. Navíc právě zažívám něco na způsob "tvůrčí krize". Pomalu, ale jistě mi dochází nápady. Vypadá to, že design blogu a ikony k deníčku jsou mým vrcholným dílem. Alespoň jsem se konečně po dlouhé době dokopala k tomu, abych udělala video. Tentokrát ovšem nebude k seriálu, ale spíš pokus o fan k Sukubě. Vážně úžasná série - Setha jsem si naprosto zamilovala ♥ Zatím se mi celkem líbí, ale věřím, že ho v nejbližší době zprasím. A psaní? Před pár dny jsem v záchvatu lítosti spatlala báseň, ale stále se nemám k tomu, abych ji po sobě přečetla, když už nic jiného. Já vím. Přeháním. Dramatizuji. Ale co, to jsem zkrátka já a takovou mě tady máte. A komu se to nelíbí, ať monitor si políbí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janiss Janiss | Web | 2. ledna 2012 v 13:24 | Reagovat

no tak ještě že pes měl ty tablekty, jako já ty lidi obdivuju, oni za ty petardy musí dát majlant když je odpalujou co pár minut a pořád a pořád dokola:-P ještě ted slyším rány

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.