• Milý deníčku...

Jak na nový rok, tak po celý rok

1. ledna 2012 v 20:08 | Lindsey
A máme tu nový rok. Zase o jedno číslo navíc. Stejně budu do března psát stále 2011 x) Jak jste si užili Silvestr? Já po delší době v kruhu rodinném. Tedy vlastně pouze se sestrou. Pro změnu tentokrát vyrazila pařit rada starších a my hlídali psa. Toho debila od vedle bych vážně zabila! Začal s petardami kolem sedmé a chudák pes se mohl uštěkat. Nakonec mu mamka dala prášek od veterináře na uklidnění, a tak o půlnoci společně s námi sledoval z okna na ohňostroj. Po delší době vcelku fajn večer.
 
Zato dnes začínám mít depresi. Ze školy, do které nemám absolutně nic hotové, a tak celkově. Navíc právě zažívám něco na způsob "tvůrčí krize". Pomalu, ale jistě mi dochází nápady. Vypadá to, že design blogu a ikony k deníčku jsou mým vrcholným dílem. Alespoň jsem se konečně po dlouhé době dokopala k tomu, abych udělala video. Tentokrát ovšem nebude k seriálu, ale spíš pokus o fan k Sukubě. Vážně úžasná série - Setha jsem si naprosto zamilovala ♥ Zatím se mi celkem líbí, ale věřím, že ho v nejbližší době zprasím. A psaní? Před pár dny jsem v záchvatu lítosti spatlala báseň, ale stále se nemám k tomu, abych ji po sobě přečetla, když už nic jiného. Já vím. Přeháním. Dramatizuji. Ale co, to jsem zkrátka já a takovou mě tady máte. A komu se to nelíbí, ať monitor si políbí!

Mrtvý bod

27. prosince 2011 v 15:25 | Lindsey
Na něm jsem právě uvázla. A nemyslím jen život, i když ten taky stojí poslední dobou za dvě věci. Jde o rekonstrukci. Sice jsem si krásně naplánovala, co a jak předělám, ale jaksi mě nenapadlo, že mne opustila inspirace. Nový design se mi sice vážně líbí, ale horší je to s rozcestníky. A když jsem je konečně vymyslela tak, že s nimi mohu být spokojena, nakonec se opět objevily mé sklony k debilitě. Já už vážně nevím, čím jiným by to mohlo být. Třeba mám v hlavě jen seno a nakonec si mohu za všechny své problémy sama. Třeba jsem vážně tak nesnesitelná. Bůhví. Nicméně to nic nemění na faktu, že jsem si to já blb neuložila v psd, nýbrž v png. Chytrá hlavička. A dělat vše od začátku? Těžko se mi podruhé povede, abych byla s něčím spokojena. K tomu všemu mi už neskutečně leze na nervy tento design. Jestli ho v nejbližší době nezměním, tak asi začnu nenávidět jeden ze svých nejoblíbenějších filmů. A to bychom nechtěli, že?
 
No a k svátkům klidu a míru. Jak jste si je užili? Našli jste pod stromečkem vše, po čem vaše srdce toužila? Já vše a ještě něco navíc. Povlečení a osušku s Harrym Potterem, asi 7 knížek, oblečení, sluchátka k notebooku, hafo kosmetiky - především B. U. sprchové gely a parfém Forbidden Rose od Avril Lavigne. Jak božsky voní ♥ A jako bonus obrovský plakát True Blood a 2. sérii seriálu na DVD, kterou jsem vyhrála někdy v červenci. Už jsem myslela, že snad nepřijde. Každopádně poté probíhala celý den True Blood jízda x) Už mám pro ně vyhrazené speciální místo v polici. Booože, jak já miluju to menu ♥
 
Teď musím jít na chvíli předstírat zájem o školu. Jasně, každý rok jsem na úkoly kašlala, ale když se máme našprtat 3 otázky z ekonomiky, vypracovat jednu z účetnictví a jako bonus 15 knih na češtinu, přičemž já mám hotové pouze 3, tak opravdu není zbytí. Alespoň snaha musí být, když už nic jiného. Tak zatím.

Rekonstrukce

21. prosince 2011 v 17:33 | Lindsey
Rekonstrukce. Opět. Jelikož bych zde ráda normálně fungovala, není zbytí. Velké plány a nakonec ticho po pěšině. Jako obvykle. Nejen, že nedokáži vymyslet rozcestníky, ale jsem naprosto v háji s designem. Žádné nápady a abych někoho kopírovala? Pěkně děkuji. Ano, jsem ještě nepříjemnější než obvykle. A to je co říci. Prostě mě štvou všichni okolo. Pomlouvají za zády, stále si na něco hrají a na nikoho není spolehnutí. Hlavně, že se kamarádíme od dětství, že. Pak jednomu něco přelétne přes nos a druhý na mě normálně kašle. Navíc, já huba nevymáchaná, jsem se tak trochu prokecla o blogu. Naštěstí adresu jsem ji vyzvonit nestihla. To by mi tak scházelo. Již se mi to povedlo v prváku. Zkrátka rychleji mluvím než myslím. Patří mi to.
 
Jdu pokračovat v márném pátrání po sebemenším náznaku inspirace. See you again, dudes.

Ach, ty kopírky!

20. prosince 2011 v 18:18 | Lindsey
Já vážně nevím, co jsem si od toho představovala. Snad, že si konečně po převelice dlouhé době užiju své, nyní již bývalé, závislosti. Oddech od všech stresů. Místo toho se rozčiluji stejně jako normálně. Cožpak je to tak těžké vymyslet si něco vlastního? Nejspíš ano. Kopíráci vždycky byli, jsou a budou. Stejně jako mě v dětství štvalo, jak všichni napodobují mé kreslení, nyní prakticky vše. Od oblečení přes fotky až po grafiku. Žel, nemám na mysli pouze blogaře, i když těch se najde celkem dost. Jasně, stará záležitost, ale i nyní, když si na tu **** vzpomenu, se mi ježí chlupy na těle.
 
Rozčilovat se tu asi nemá smysl. Nemohu nic než ty chudáky bez vlastních nápadů politovat. Je mi vás opravdu líto, protože žít bez špetky fantazie se musí vážně špatné.
 
btw. Jestli jste si mysleli, že se mě zbavíte, tak jste se hluboce mýlíli. Plánuji tu nějakou dobu strašit.

A je to za mnou

11. prosince 2011 v 17:12 | Lindsey
Bože, to už je doba! Když tak čtu svoje plky o maturáku a podobných hloupostech, tak se vážně musím smát. Jak jste si asi spočítali, tak už to od něj pár týdnů bude. Ač jsem tomu sama nevěřila, nakonec jsem vše ve zdraví přežila. Celé se to totiž tak nějak podělalo. Doslova. Nervozita většiny mých spolužaček se mě netýkala, nicméně když jsem se probudila s běhavkou, tak nervozita přeci jen přišla. Nadopovaná prášky se tombola zvládnout dala a nafukování dvou tisíc balonků se mi podařilo díky kadeřnici vyhnout. Oba dva kompresory totiž nefungovaly.
 
Na ples se mi povedlo dorazit na poslední chvíli. Další úžasná komplikace. Nicméně při nástupu se mi nepovedlo slítnout ze schodů, a to je hlavní. Při zkoušce jsem se na nich málem přerazila, protože trpím závratí. Ale nakonec jsem přežila. To, že jsem svým brzkým začátkem a nasledným zabržděním, abych nakonec stejně vyrazila dříve, rozesmála sál není podstatné. Nakonec to bylo stejně přehlušeno bouřlivým potleskem, který jsem už nevnímala, stejně jako libé tóny Intra od The XX. Při sbírání peněz mi byla zničena sklenička náletem mincí a u kytičky se mi zlomil stonek. Ještě, že těch sklenic nakonec vzali více.
 
Půlnoční překvapení bylo už v pohodě. Pokud tedy nepočítáte, že zatímco andělé měli vymakaný tanec, my ďáblíci jsme se kroutili, jak se nám líbilo. Nikdo nebyl schopný si pořádně zapamatovat kroky. Ale naprosté většině lidí, to bylo naprosto ukradené. Kromě jedné holky, která se ze žalu opila, byli od nás všichni ve veselé náladě. Mně se povedlo přiopít až po půlnočku s kamarádem z dětství. Super. Tolik let jsem ho neviděla a žila v domnění, že už mě ani nepamatuje. Nakonec jsem to byla já, kdo se snažil matně si vzpomenout, kdy že to vlastně bylo naposled. Nakonec jsem mu vykládala, jak mě strašně vytočil tím, že se odstěhoval. Prokecali jsme něco okolo hodiny u baru. Za tu dobu ho ta jeho stihla třikrát skontrolovat, přičemž si poté nenápadně sedla naproti nám, hlavička.
 
Ples se tedy k mému překvapení vážně vydařil. Domů se mi povedlo dorazit někdy ve čtvrt na šest. A to jsem se bála, že nevydržím do půlnoci. K smíchu. Stejně jako lichotky, jak mi to sluší, i když mi připadá, že na fotkách mám dvakrát takový zadek. Ale co. Aspoň ksicht vypadá obstojně, tak nač řešit takové malichernosti. A jinak? Ve škole přituhuje, maturitní otázky nestíhám vypracovat, natož se naučit. Zkuste za jeden rok změnit celoživotního lenocha. A bude hůř.
 
Nesledujete náhodou někdo Once Upon A Time? Moje nejnovější posedlost ♥ Když mají téměř všechny seriály pauzy, tak jsem si našla novinku. Naprosto úžasný námět a k tomu princ Krasoň ♥ Pardon, James. Už aby to dal se Sněhurkou zase dohromady :-/
 
To je asi tak vše k mé osobě. Kdybyste měli zájem o grafiku či video, tak mě najdete na tumblr.com. Nevím, kdy budu mít čas nebo spíše chuť něco zmatlat, takže zatím.

Tak trochu změna

16. října 2011 v 0:07 | Lindsey
Jako první vás praští do očí nový design. Konečně jsem si našla čas, abych něco spatlala, žel výsledek odpovídá času nad ním stráveným. Ohavná jednoduchost, avšak zcela postačující. Další novinkou je zjednodušení rubrik. Poslední dobou přispívám pouze deníčkem, a tak mi přišlo zbytečné mít tolik rubrik. Deníček zůstane a přibývá updates, které se týkají prakticky všeho. Veškeré své příspěvky přidávám pouze na profily (viz Network), a tohle bude jejich shrnutí (např. videa, grafika). Přijde mi to jednodušší a přehlednější.
 
Zároveň bych chtěla poděkovat všem návštěvníkům blogu. Vím, že od začátku školního roku se tu toho moc nezměnilo a vážně mě to mrzí. I přesto se našlo pár vytrvalých návštěvníků a za jejich komentáře jim moc děkuju :)
 
To je prozatím asi tak vše. Na srdci bych toho měla mnohem více, ale momentálně jsem absolutně mimo. Utlumená a vyčerpaná ze včerejší party rady starších plus dnešní dvojité dávky hlučného příbuzenstva. Vážně jsem si připadala jako v blázinci. Chudáka psa oddělali tak, že již od pěti hodin dohání spánkový deficit. Půjdu se zařídit dle jeho vzoru, protože už mi to přestává myslet. Aloha.
 
P. S.: V nejbližší době můžete očekávat nával dokumentace maturitního plesu - lístky, plakáty, pozvánky + fotky z natáčení klipu (cenzurované). Těště se na pekelné potěšení 3:) (Už mi vážně začíná odumírat mozek.)

Práce spousta, čas žádný.

3. října 2011 v 17:57 | Lindsey
Dost krutě nyní nestíhám. Tentokrát nejde o školu, tu už jsem nějak přestala hrotit (čti "seru na to"), spíše mám na mysli grafiku a podobné věcičky. Přítel jedné spolužačky má webovky a nikoho na design. Takže já momentálně zkouším něco, co jsem v životě nedělala. A ještě si myslí, že to budu mít do týdne hotové. To, že mezitím musím dopsat povídku do soutěže, číst povinnou četbu a úplně předělat maturitní plakát, je mu jaksi u prdele. A to do toho nepočítám plánování nového designu pro tento blog, pokračovaní v Andělu pomsty a tvorbu videí, která mě poslední dobou opět hrozně chytla. Žel nestíhám tvořit tak, jak bych chtěla. Bonusem za mé snažení jest přítelkyně mého kamaráda, po kterém toužebně vzdychám již několik let. Je milý, baví ho jiné filmy než péčka nebo akčňáky a knihu bere do ruky i jindy než když chce zabít komára. Ovšem to kopnutí do ksichtu mě vážně vrátilo zpět na zem. Sedmé nebe nikdy nevydrží dlouho.
 
Útěchou budiž mi začínající seriálová sezóna. Zoufalé manželky, Teorie velkého třesku, The Secret Circle a překvapivě dobré The Vampire Diaries. Poslední epizoda se mi hrozně líbila (Rebecca rocks!), takže podle času počítejte s videem. Pokud to tedy se mnou nesekne nebo neskončím v blázinci. Aloha.
 
P. S.: Kdyby někoho zajímala slečna drsňačka, která mi slibovala velice nepříjemný rozhovor, tak se stalo úplné prd. Druhý den raději zůstala doma a nyní se vzájemně ignorujeme. To jsme to vážně probrali.

Zataženo, občas trakaře

28. září 2011 v 18:31 | Lindsey
Po delší odmlce přicházím opět s deníčkem. Na nic jiného totiž téměř nezbývá času. Ve škole zkouší z maturitních otázek, drsně se zkouší, a když je pauza, tak se brutálně hádáme o maturitním plese. Já se do toho většinou nezapojuji, protože si nehodlám naprosto zbytečně ničit nervy, žel poslední hádka se týká mne. Jistá "inteligentní" slečna od nás ze třídy totiž kopíruje, provokuje, a poté ze sebe dělá hotové neviňátko. Ruply mi nervy a pohádala jsem se s ní ve škole. Načež mne ještě ten den vytočila přes facebook, takže jsem lítala po celém domě a vykřikovala cosi o pí*ách. Takže následovala i hádka přes chat. Ona vytrhla pár věcí z kontextu, upravila si je k obrazu svému a za mrchu jsem já. Tedy pro její kamarádky, naštěstí se najdou i normální lidé od nás. Tím mě vážně nedojme. S podobnou slepicí jsem byla na nože několik let a dodnes, když mne potká někdo od ní, tak mi dávají znát, že jsem ta fuj. Jistě, nenechám se totiž od ní šikanovat a narozdíl od mnohých nelíbám zem, po které kráčí. Nejlepší to má "kamarádka". Ani ryba, ani rak, nikomu nic neřekne a za zády pomlouvá. Pěkně děkuji, to radši budu mrcha, co ostatním "bezdůvodně" nadává.
 
Zatím jedinou pozitivní věcí jsou šaty. Konec obcházení obchodů, rodiče totiž domluvili se svojí známou, že mi ušije šaty přesně podle jedněch, které již mám doma. Vypadají super, takže nač vymýšlet něco zbytečně složitého, že. Po víkendu pojedeme shánět látku. Aspoň na něco se mohu těšit. A pak ještě na TVD, TSC a TBBT. U Dextera jsem teprve na čtvrté sérii, takže mi to bude ještě nějakou dobu trvat. Alespoň nebudu muset čekat na aktuální epizody.
 
V nejbližší době neplánuji na blog přidávat jiné články než mé občasné výlevy, ale na youtube.com stále přibývají videa, takže kdybyste měli zájem, tak se podívejte na účet » TADY. Na nic jiného není čas, ani nálada. Bohužel.

Between Two Points

17. září 2011 v 22:52 | Lindsey
Konečně víkend! Jsem ve škole pár týdnů a hned bych vrátila prázdniny. Kupodivu loňské problémy se vstáváním, kdy jsem myslela, že radši zemřu než abych se zvedla z postele, se nekonají. Je to také o něčem jiném, když se vstává ve dvou, že. Ovšem zkoušení, to je tedy věc. Již čtvrtým rokem slibuji, jak se letos opravdu začnu učit, ale nějak to nefunguje. Krčení se v lavici a modlení (ano, i ateisté se občas modlí), ať se mi řádění černé ruky vyhne, je velmi zdraví prospěšné. Osobně bych řekla, že jsem takto přišla o několik let života.

Další noční můrou je maturitní ples. Přípravy vrcholí a s šaty se vůbec nějak nechytám. Naprostá většina je již vlastní či alespoň mají vybrané, zatímco já vím jediné: nechci černé! A brutální hádky o barvě růže a podobných blbostech jsou na denním pořádku. Na víc na mne padla výroba maturitních lístků a plakátu. Mohu si za to sama. Aktivně jsem udělala návrh na lístek a tak nějak samo z toho vykrystalizoval i plakát. Nevykládejte si to zle. Mě grafika vážně baví a to, že konečně někdo oceňuje moji práci, je fantastické. Avšak najde se pár idiotů, kteří vědí o grafice úplné hovno a myslí si, že já jsem snad čaroděj. Samozřejmě, že když jde v programu změnit červená na černou, tak to půjde i u obrázku. A že bych ho musela složitě ořezávat, to je naše chytrolíny nezajímá. Být chytrá jak radio, to je tedy výhra.
 
Nejhorší na tom je, že absolutně nestíhám sledovat filmy a seriály. Mám stažené TVD, TSC, Dextera a The Gates. Zatím se mi nepovedlo shlédnout ani jedno. Alespoň s knihami se to zlepšilo a stíhám mnohem více číst než o prázdninách, za což jsem vážně ráda. Nečetl někdo z vás Modrou krev? Docela ráda bych věděla, jak se líbila ostatním. Vcelku zajímavý pohled na upíry, dokonale zabitý závěrem.
 
No, jdu dělat na plakátu a snad se dostanu i k TVD. Už mě vytáčí, jak nemohu shlédnout jediné video na youtube.com díky spoilerům. I tak jsem ale zahlédla něco mezi Caroline a Tylerem. Jak se líbají? Doufám, že konečně ano! Tak zatím a užijte si víkend : ))

YEEEEEEES! <33

1. září 2011 v 17:07 | Lindsey
Nemožné se stalo skutečným. Já udělala státnice! Ačkoliv jsem ani trochu nevěřila, že by se mi to povedlo, stalo se! Z dopisů mám za dva a úhozy jsem si bohužel zkazila úspěšností 99,77 %, takže taktéž za dva. Pořád ale lepší než jednička a trojka. Státnice nakonec udělali všichni kromě jedné holky.
 
Jinak to byl super den. Nehodlám tu vykládat kterak jsem se jich nemohla dočkat, jak jsem se málem rozbrečela radostí, že je opět vidím a že mi scházeli. Pravdou totiž je, že povětšinou se jedná o bandu povrchních idiotů a slepic, které se umí akorát pomlouvat a vráží si nože do zad. Je mi z nich na blití. Kupodivu mi náš skvělý kolektiv vynahradila sestra a její nová spolužačka. Letos totiž nastupuje k nám do školy a představila mi Lindu. Fajn holka. Navíc konečně někdo, s kým se dá naživo pokecat o fantasy. Ano, čte. Žel, v dnešní době výjimečná událost. Už se nemůžu dočkat až začne jezdit kamarád a konečně si s někým popovídám o filmech a knihách. Konečně jsem si dnes koupila Stefanovy deníky, ale ještě budou muset nějakou chvíli posečkat, protože mám rozečtenou Sukubu, půjčený Polibek šarlatu a od kamarádky jsem dostala Modrou krev. Od té vyšel další díl, tak uvidíme, jestli přibyde další přírustek do sbírky.
 
Letošní rozvrh není kupodivu až tak hrozný. Mnoho předmětů nám odpadlo a přibylo právo. Na to jsem celkem zvědavá. A konečně praxe, která spočívá ve čtyřech hodinách sezení na zadku s učitelkou, která by unudila i slona, a účtování. Vážně lahůdka. A vše se opakuje stále dokola - jazyky, matematika, čeština, účetnictví, ekonomika a tělocvik. Jako by poslední jmenované nemohli vynechat. Dvakrát týdně máme do půl čtvrté, jednou do jedné, pak do čtvrt na jednu a půl dvanácté. Skvěle řešeno pro autobusy, které jentak mimochodem trochu podražily. Výtečně.
 
Tímto končí výlevy mého pubertálního srdíčka. Děkuji za pozornost a gratuluji všem, kteří během čtení samou nudou neusnuli. Buď jste mimořádné nadání proti nudě, anebo na sobě budu muset zapracovat. Tak či tak, stejně vás jednou dostanu! x)

It´s coming

30. srpna 2011 v 23:10 | Lindsey
Prázdniny už končí a od čtvrtka opět vstávání v šest hodin, dobíhání na zastávku (kdo by se namáhal chodit včas) a mnoho dalších libůstek. Abych řekla pravdu už se docela těším. Ne docela, nýbrž hodně! Včera totiž přišly výsledky státnic do školy a ve čtvrtek se je dozvíme. Sice jsem učitelce psala, ale jaksi se mi nenamáhala odepsat, takže si nedělám iluze, že bych se to dozvěděla dříve než v září. K posrání, fakt.
 
Dneska jsem si konečně nakoupila "nezbytné" školní pomůcky, což zahrnuje například sešit s Bartem Simpsonem, voňavé gelovky, ořezávátko ve tvaru kachny... A samozřejmě nezbytnou zastávku v New Yorkeru. Už během prázdnin jsme tam párkrát vyrazili, takže šuplíky nedávno přebrané komody opět přetékají. Mají tam vážně naprosto úžasné věci! Hlavně tedy bižuterii, která je dělaná ve starém stylu, jež naprosto miluji! Povedlo se mi sehnat i dokonalé náušnice ve slevě. Když nezapomenu, tak sem dám fotky, protože jsou vážně úžasné!
 
Užijte si ty poslední dva dny do školy : ) Já si jdu připravit mobil na školní rok. Nepřidala jsem si tam nejnovější písničky, tapety a videa. Navíc mi ho nechce brát počítač, takže to musím brát přes sestřin mobil. Plus rozdělané video s Katerinou. Práce spousta.

Už mi z toho šibe

28. července 2011 v 17:12 | Lindsey
Hey guys! V pátek mi začala brigáda a už mi to začíná celkem lézt na mozek. Momentálně mám volno, ale příští týden to zase začne. Ale co, peníze se vždycky hodí. Hlavně když je výprodej v New Yorkeru a Sixu ♥ Hrozně mě ale štve, že nemám vůbec čas na True-Blood.wz.cz. Přemýšlela jsem i o spoluadminovi, ale se mnou by to nikdo nevydržel. Jsem šílený puntičkář a všechno musí být tak, jak chci já. No, uvidíme.
 
Jinak mám dvě novinky. Zřídila jsem si účet na deviantart.com. Zatím tam moc výtvorů nemám, ale většina z nich se na blogu neobjevila. Kdo by měl zájem se podívat, tak můj účet najdete ZDE. Druhá novinka je prozatím překvapení. Vám to možná bude jedno, ale já jsem z toho nadšená! Akorát mám pár problémů. Snad se mi to povede během dneška dodělat a zveřejnit.
 
Jdu si stáhnout Teen Wolfa, a pak to dodělat. Bože, jak já se těším na vaše názory! Prozatím si užijte remix dvou naprosto úžasných písní. Jakože remixy nesnáším, tenhle je vážně božííí! ♥

Sweet home ♥

16. července 2011 v 20:22 | Lindsey
Konečně doma! Jak já už se nemohla dočkat! Jack, True Blood, Teen Wolf, Youtube.com, blog... to bych ani vše nevypsala x) Dovolená byla překvapivě fajn, akorát ta vedra mne málem zabila! U nás stačí jen 24 stupňů a už blázním, na Slovensku byly čtyřicítky! První den jsem se hned spálila, ale teď mi to zhnědlo a i takový sýr jako já je krásně opálený. Ale stejně jsem stále nezjistila, co na tom slunci všichni mají.
 
Kopce zrzlin, kávová ledová tříšť... a Ed Hardy pásek! Já tuto značku miluji, takže když jsem objevila pásek za 6 Euro málem jsem se zbláznila radostí! Kšiltovka byla také hezká, ale tu bych moc nenosila. V Glóbusu jsem poté objevila obrovský plakát True Blood, takže v úterý plánuji zátah do města a to by bylo, aby nebyl i v našem zapadákově! V úterý také plánuji doplnit novinky v knihovně a shlédnout Harryho Pottera. Jak já se těším!
 
Děkuju i za komentáře k přednastaveným článkům. Jak čtenářský deník, tak i recenze ještě doplním, protože je stále dost dobrých knih a filmů. Obíhat (hrozný to výraz, ovšem lepší mne nenapadá) budu asi až zítra a dnes se šíleně těším na Teen Wolf a True Blood. Copak asi Derek a Jason... Aach, sladký domov ♥

Adios Amígos

7. července 2011 v 22:33 | Lindsey
Blázinec nad blázinec. Zítra míříme směr Slovensko a Maďarsko a doma vrcholí přípravy. Tuto fázi vážně nesnáším! Už abychom seděli v autě a nemohli se vrátit. A co teprve kdybych si balila sama! Naštěstí mám mladší (zodpovědnější, pilnější, ...) sestru, která je šílený puntičkář a balí to za mě. Mám přísný zákaz se přiblížit k cestovce, neb bych jí v tom dělala bordel x)
 
Na blog přednastavím nějaké články. V poslední době jsem nedoplňovala filmy a knihy, takže se zaměřím především na ně. Tak si to tu užijte a příští víkend se snad ve zdraví zase sejdeme (psychickém... zas takové nemehlo nejsem... i když... u mě člověk nikdy neví x)
 
P. S.: Nevím, jak vydržím čekání na další epizody True Blood a Teen Wolf :-/

Konec se blíží...

30. června 2011 v 19:07 | Lindsey
A před námi dva měsíce sladkého nicnedělání. Hloupá otázka, ale jak vám to dopadlo? Mně vyznamenání pokazila jedna trojka - z cvičení z matematiky. Já jsem spokojená. V pololetí jsem měla čtyřku. Přísný učitel, tři známky za pololetí, těžké písemky... zlatá trojka! Příští rok budeme opakovat, tak snad se mi to povede dostat na dvojku.
 
Vcelku fajn den. Přišla vítaná finanční injekce (knížky a fesťáky něco stojí x) a dostala jsem novou vůni od Playboye, kterou ještě nemám ve sbírce. Jako každý rok se to samozřejmě podělalo. Taková malá každoroční hádka s "nejlepší kamarádkou". To, že je sobecká mrcha, vím, avšak znovu a znovu mne dokáže překvapit. Další z pitomostí, která dokazuje, jak (nejen) na mě kašle.
 
Momentálně mám vražednou náladu. Jednak mě naštvala ona "kamarádka", a pak jsem přišla o skvělou mimoškolní akci a prošvihla ho :-/ Vážně bych nejraději vraždila! Jdu si to vybýt na povídce a grafice. To asi jentak nerozchodím!

It´s done...

22. června 2011 v 16:26 | Lindsey
Tak už mám za sebou státnice. Naše třída začínala až jako druhá, takže jsme se celý den neučili (ti první měli hodiny po státnicích) a navíc jsem si celou hodinu přispala. Co víc si přát že. Ve škole na mne přišla nervozita. A když jsem nervózní, tak se mi šíleně třesou ruce. Opravud fantastické, když skládám zkoušku z psaní na klávesnici. Nakonec jsem i přes ten třas dala nad 250 úhozů.
 
A pak přišel na řadu dopis s tabulkou. U dopisu jsem váhala mezi objednávkou a poptávkou. Napsala jsem objednávku a samozřejmě to zrovna byla poptávka. Naštěstí mi učitelka poradila. A tabulka? Tu jsem totálně zprasila! Udělala jsem ji jako obvykle, jenže tam byla nějaká výjimka a já naprosto nepochopila u čeho to inspektorka myslela. Takže se sejdu příští rok s třeťákama na dalším pokusu... Z toho by se jeden posral!
 
P. S.: Do tohoto avataru jsem se vážně zamilovala ♥
P. P. S.: Už jste četli nejnovější Enigmu? 7 slavných čarodějnických procesů včetně Lautnera ♥

Jak já miluji kopíráky, to se nedá slovy vyjádřit!

17. června 2011 v 22:13 | Lindsey
Co z toho sakra máte?! Vím, že na toto téma jsem se tu rozčilovala nejmíň milionkrát, ale mě to nikdy nepřestane udivovat! Ano, mluvím opět o kopírování. Nemyslím pouze tvorbu, ale i styl. V poslední době jsem se s tím nesetkala a byla jsem ráda. Bohužel jsem jásala předčasně.
 
Měla jsem jednu pravidelnou návštěvnici mého blogu. Svůj zrušila, a poté si založila nový. Myslela jsem, že sem už nechodí a dneska jsem se náhodou podívala na její blog. Dotyčná slečna nabízí animace. Ok, o nic nejde. Až na to, že má úplně stejný popisek s úplně stejnými rozměry. Pouze barvy se liší. V tomto případě na náhodu opravdu nevěřím. Ok, stejné písmo, ale rozměry? Já se s tím jak dlouho vymýšlím, aby to vypadalo dobře, a během pár minut někdo nápad zkopíruje. Je mi z toho k zblití!

Už se to blíží...

17. června 2011 v 19:06 | Lindsey
Jupííí! Konec vražedných 14 dnů a už jen sladké nicnedělání - tedy až na kompozici z účetnictví, ale známku už jsem si pokazila, tak je mi to vcelku jedno x) Angličtina a němčina budou v pohodě, přijedou lektoři z různých zemí a budeme s nimi konverzovat v angličtině. Když to němčinářka zjistila, myslela jsem, že ji klepne pepka x) Bohužel se však blíží další strašák - státnice. Středu strávím marným snažením o složení státní zkoušky. Stejně to díky svým "pevným" nervům podělám. Nu což. Já se kvůli tomu věšet nehodlám x)
 
Nejspíš ani tento víkend mi není souzeno se vyspat. Sobotu i neděli strávím na střelnici v rámci brigády. Docela se tam i těším, protože jsem teď dlouho nebyla a bude sranda x) V sobotu přijedou na návštěvu k babičce příbuzní ze Švédska a Slovenska, které už jsem

Už se to blíží ♥

21. května 2011 v 15:15 | Lindsey
Opět ono jásavé "Hurá, už je víkend!". A opět ztížnosti na školu. Tentokrát to bylo celkem fajn, protože jsme měli od pondělí do čtvrtka náhradní rozvrh. Odpoledky se nekonaly, takže maximálně do jedné. Z toho jsem i dvakrát stihla autobus v 12:50. Co víc si přát. A jestli si ředitelka naivně myslela, že se učíme, tak se hluboce mýlila. Mimo matematiku a angličtinu jsme hráli ve škole Activity. Jak já tu hru miluju! x)
 
O matematice jsme si zkoušeli nanečisto nižší verzi státní maturity. Většina lidí ze třídy se nad 33 % dostala. Já měla 75 %. Celkem slušný na to, že jsme neměli čas na žádnou přípravu. Aspoň o jednu starost míň. Čeština už na mne nepůsobí taky tolik hrozivě, když se máme učit určité autory a ne celou učebnici. Až na papír k čítance o kompozici díla a podobné hlouposti.

Také nám učitelka dala ony nešťastné kompozice. Kupodivu bylo hodně dvojek a trojek (nejspíše proto, že známka ze slohu byla dohromady z didaktického testu), a k mému hlubokému údivu jsem dostala za jedna. A to mi ještě učitelka říkala, že se jí moje práce moc líbila. Jen by bylo fajn, kdyby se naučila správně vyslovovat moje příjmení.
 
Jinak ohledně blogu. Mám skoro hotový nový layout, protože tenhle se mi moc nepovedl a už se nemohu dočkat až ho vyměním. Ale ten nový bude celkem složitější na nastavení. Také jsem konečně dodělala první kapitolu Anděla pomsty a pracuji na druhé. Nyní ji sem konečně dám. No, zajímá mne, co na ni napíšete, protože zatím mi ji každý chválil... asi nemají vkus x) Pak bych také chtěla stihnout během víkendu dodělat. Původně mělo být v Sony Vegas, ale protože se zatím moc nekamarádíme (to se snad poddá - PS pro mě také bylo španělskou vesnicí), budu se muset spolehnout na staré dobré VideoStudio.
 
Tento týden skončila 7. řada Zoufalých manželek. Už se nemůžu dočkat osmé, ale to bude nejspíš hodně dlouho :-/ Čekání mi bude zpříjemňovat Dexter a True Blood! Já už to ten měsíc snad nevydržím, jak se těším! Nejdřív mě to moc nebralo, ale jak se to blíží, tak se nemůžu dočkat! Jessica, Hoyt, Sophie-Anne... dokonce i na Billa ♥

Sláva pátkům, nenávist nedělím

8. května 2011 v 17:31 | Lindsey
Už jsem oficiálním mazákem. V pátek u nás proběhlo pasování. 4. A je dost krutá třída. Místo toho, aby nás ráno jen zasmradili voňavkami, tak nám stříkali ředěný ocet do obličeje. Přes zacákané brýle jsem neviděla na krok. Vážně sranda. Místo 6 hodin jsme se učili jen 3, potom jsme naklusali na školní dvůr v pyžamech. Dokonce i třídní si ho vzala x) Celý den mlžila a neřekla, jestli ano nebo ne, takže super x) Než nám bylo řečeno pořadí, žila jsem v domění, že půjdu jako 5. od začátku abecedy, ale zrovna to šlo od konce. Ještě než byla řada na mě, polovina pyžama byla mokrá a po cestě bylo na ždímání. Museli jsme přejít lavičku, udělat kotrmelec, skákat přes švihadlo, holubičku a nakonec přišly ňami blivajzy. Všechno to bylo slaný a ostrý a kromě posledního, jsem to všechno vyplivala. Nakonec jsme dostali lízátko (nejlevnější, jaké se dalo sehnat) a lístek na maturák (z loňskýho roku). Celkem sranda, akorát mi pak všechno smrdělo octem :-/ Však mi to příští rok druhákům vrátíme i s úroky O:-) x)
 
Jinak omlouvám se všem, kterým jsem ještě nesplnila objednávky. Vůbec teď nestíhám. V první řadě MUSÍM!!! zvládnout zítřejší test z cvičení z matematiky NEJHŮŘ NA TROJKU. Vím, že se mi to stejně nepovede, ale musím to alespoň zkusit! Ještě úkoly do VGS, a teprve potom můžu dělat objednávky. Během týdne se zde budou objevovat přednastavené články a teprve o víkendu začnu na nich pracovat.
 
A včera jsem zjistila, že bude mít v Praze v říjnu koncert Within Temptation!!! To si nemůžu nechat ujít, já je prostě miluju!!! Horší to ale bude s lístky, obávám se, že se k nim nedostanu :-/ Bylo by to naprosto fantastický, kdyby koncert vyšel. Prostě MUSÍ!!!!!!

I´m still alive... for now

30. dubna 2011 v 1:32 | Lindsey
Konečně víkend! Ačkoliv tento týden byl ve škole hodně odpočinkový (učili jsme se pouze 2 dny), i tak mi to dává zabrat. Nebojte se, nebudu se tu rozkecávat podrobně o písemkách, asi to sami znáte, kvůli maturitám se nyní náhání veškeré známky. Jediné, co by stálo za zmínku, je pasování, které se bude konat příští týden. Fakt už se nemůžu dočkat těch blivajzů, co nám budou dávat. Dneska byli liceysti a těm vyšlo jak počasí, tak jídlo. Akorát olizovat krém z vibrátoru bych vážně nemusela.
 
Další komplikací jsou státnice. Čekají nás na konci června a já už teď z nich mám bobky. Úhozy mám sice k mému hlubokému údivu dobrý, ale horší to bude s chybami. Navíc jsem šílený nervák, takže další překlepy navíc. Super.
 
Jinak jsem projížděla seznam knih, co chci přečíst. Ačkoliv mám za sebou asi 4, stále jsem se nějak nedostala k hodnocení, a to bych chtěla napravit. Přemýšlím i o tom, že bych sem hodila fotky z Anglie, ale nemyslím voskové figuríny, ale přírodu a budovy. Hever Castle a Canterbury byla nejkrásnější místa, jaká jsem kdy navštívila.
 
Už jste viděli nejnovější epizodu The Vampire Diaries? Po dlouhé době super díl. Tyler se vrátil, s Caroline už nejsou na nože, vrátila se Jules a Jenna se stává upírkou. A jak je Klaus hnusnej, tak zajímavý má přízvuk a hlas. Akorát mi přišlo trapné, jak pořád řeší Elena, že bude upírkou... stejně ji nechají jako člověka a silně pochybuji, o tom, že by nechali Damona zemřít. Určitě najdou nějaký "zázračný" lék i na vlkodlačí kousnutí. Ale zasloužil by si zemřít parchant za to, že zabil Maddoxe... v podstatě to asi byl Matt, ale stejně to bylo kvůli Damonovi. A to se neodpouští!
 
Jdu konečně dokouknout 7. řadu Zoufalek. Asi jeden z mála seriálu, co si i po několita letech zachoval původní kvalitu. Dobrou noc všem, co se čirou náhodou potulují stále po netu : )

 
 

Reklama