• Moje videa » Teen Wolf

Derek & Kate ♠ Remember all the fun we had together?

26. srpna 2011 v 18:05 | Lindsey
Opět další video s Teen Wolfem. Původně jsem dělala s Dexterem a úplně jinou písničkou, ale nějak mě to nechytlo - především kvůli práci s barvami. A tak jsem se uchýlila ke svému oblíbenému páru - Derekovi a Kate. Mně je jí stále hrozně líto. Mohla Derekovi ještě pořádně zavařit. Žel, to už se nedozvíme. Jako doprovod jsem zvolila svoji nejoblíbenější část z písničky Every Breath od Boyce Avenue. Refrén mne už tolik nebaví, ale začátek je naprosto úžasný!
 
Ze začátku jsem byla z videa naprosto unesená. Nyní však vidím drobnější chyby, ale snažím si je nepřipouštět. Píseň je dokonalá, barvy ok a do prolínání videí jsem se zamilovala! Takže bych řekla, že toto video má ze všech nejblíže k mé spokojenosti. A to už něco znamená.

Derek Hale ♠ Is that ironic?

17. srpna 2011 v 18:09 | Lindsey
Minulý týden mne naprosto nadchla jedenáctá epizoda Teen Wolfa, především tedy Derek a Kate. Myslela jsem, že spolu teprve něco budou mít a vida! Mrcha Kate může za požár a smrt většiny jeho rodiny. Nebylo by špatné zasadit tento dojemný příběh do videa. Jako první mne napadlo Jacob´s Theme ze soundtracku k Eclipse. Vážně úžasná písnička ♥
 
Mám ráda tuto písničku. Líbí se mi i textura. Miluji Dereka ♥ A scény s Kate jsou úžasné! Takže bych řekla, že to i celkem ujde. Nejsem zdaleka nadšena jako sestra. Ta by pochválila i video s Biebrem (nesnáší ho), jen kdybych ho dělala já. I když je fakt, že konec se k dojemné písničce hodí. Jen škoda, že se Kate již v seriálu neobjeví. Mohlo být zajímavé, jak se budou s Derekem hašteřit v druhé sérii. Jak já ji měla ráda, Derekovu tyranku. Minutu ticha pro padlou ničitelku.

P. S.: Všimli jste si, že je video na celém přehrávači? Jsem zase o něco chytřejší. Třikrát sláva pro Lindsey x)))

Derek & Kate ♣ Pyromania

10. srpna 2011 v 21:31 | Lindsey
A po převelice dlouhé době je zde další video. Jistě všichni nadšeně tleskáte a skáčete metr vysoko x) Tentokrát klikla moje myš na Dereka Halea z Teen Wolf. Proklatě sexy týpek, budiž mu youtube.com lehké. Původně jsem myslela jen jeho, ale pak mě napadlo, že by byla škoda vynechat tetičku Kate. Už od začátku je vidět jiskra mezi nimi a v posledním díle se ukázalo vlkodlakovo zlomené srdce. Mrcha Kate! Toto video doprovází pro mne radostná novina. Program se přestal bránit a KONEČNĚ mi začala fungovat průhlednost! Vážně úžasné!!!

Něco se mi líbí. Asi tak do poloviny jsem byla z něj nadšena, avšak po doplnění barev a druhé poloviny mne hodně rychle přešlo. Když si odmyslím veškeré šílené drobnosti, které ho kazí, stále mne štvou malé rozměry. Bohužel program stále nepříjíma formát avi, ale pouze fmv, takže se musím spokojit s tímhle. Doufejmě, že jen prozatím, stejně jako s průhledností. V rámci možností je tedy vcelku přijatelné. Bylo i hůře.


Teen Wolf; Time After Time

22. července 2011 v 9:53 | Lindsey
Už delší dobu jsem měla rozdělané video s Teen Wolfem. Některé scény jsou vážně skvělé, hlavně ty akční a s Derekem ♥ Původně mělo být s písničkou Last Friday Night od Katty Perry. Nakonec jsem si ale vybrala verzi Time After Time z filmu John Tucker musí zemřít. Normální verze je pěkná, ale tahle je vážně úžasná!
 
Krátká směska. Prostě všechno možné smíchané dohromady. I přesto se mi celkem líbí. Nejspíše díky tomu, jak je krátké, se mi nestihlo znechutit. Barvy se mi dokonce i líbí, hlavně jakoby rozmazaný efekt. Tak snad se vám bude líbit : )

 
 

Reklama