• Moje videa » The Vampire Diaries

Damon & Elena • Last Friday Night

30. července 2011 v 17:41 | Lindsey
A po převelice dlouhé době jsem tu s dalším videem. Překvapivě se jedná o Damona a Elenu. Ano, nesnáším je. Elenu již od počátku seriálu a Damon se mi znechutil během druhé série. I tak jsem se rozhodla udělat video s touto dvojicí. Napadlo mě totiž udělat video o tom, co se stane po propařené noci bez Stefana. K nápadu mne přivedla písnička od Katty Perry Last Friday Night.
 
Aaah, miluji ty barvy! Vážně, bez sebemenší námitky. Celkem dobré, akorát mě štve, že se mi zobrazuje video v menší velikosti, ne na celý přehrávač :-/ Video samotné se mi moc líbilo, ovšem při shlédnutí konkurence už si to nemyslím. Není to špatné, ovšem úspěchu se stejně nikdy nedočká.

Katherine & Stefan|Nothing Compares To You

25. června 2011 v 23:05 | Lindsey
Toto video je staré už pár týdnů. Zatím jsem ho nezveřejňovala díky youtube.com. Vypnulo mi u něj zvuk, a to mě znechutilo natolik, že jsem se nenamáhala ho nahrávat na megavideo. Vzpomněla jsem si na to teprve včera a uskutečnila nápad až dnes.
 
Vcelku se mi líbí. Barvy jsou jako obvykle hrozné, je mi jasné, že u tohoto programu nikdy nedosáhnu spokojenosti, ovšem v Sonym jsem nijaké zalíbení nenalezla. Scény jsou v pohodě a myslím, že tahle písnička se ke Katerině a Stefanovi hodí. Mohlo bý i hůře.

The Last Day; Red Light

12. června 2011 v 16:59 | Lindsey
Wow, a pak že se zázraky nedějí! Můj milovaný program mi totiž funguje jen na normálním počítači (ten je momentálně provozu neschopný) a na notebooku mi trvá několik hodin nahrát jeden díl seriálu a ani potom není jisté, zda bude fungovat. Včera se mi povedlo TVD nahrát ani ne za hodinu a fungovalo to! Původně jsem chtěla pracovat s True Blood, ale když už konečně taky jednou fungoval, nechtěla jsem ho dráždit x) Takže je tu opět TVD.
 
A hodnocení? Efekty se mi líbí. Písnička je naprosto dokonalá! Jo, řekla bych, že první polovina se mi povedla a i na ten zbytek se dá vcelku dívat. Pááni, tolik samochvály... řekla bych, že už tu něco začíná smrdět x) Enjoy it : )

The Vampire Diaries; Future Starts Slow

26. května 2011 v 19:08 | Lindsey
Takže tady je mé nejnovější dílko. Oproti ostatním jsem nejdříve měla jasno v písničce. Vybrala jsem Future Starts Slow od skupiny The Kills. Hrozně se mi líbila v promo videu na 4. sérii True Blood ♥ Tématem původně měli být původní obyvatelé Mystic Falls, ale přišlo mi škoda vystřihnout třeba Bonnie a její kouzla, takže se video týká 1. série.
 
Video je naprosto hnusné, odporné, raději se nedívejte... jenom sranda x) Tentokrát se budu snažit hledat pozitiva. Líbí se mi barvy, líbí se mi některé záběry a líbí se mi, jak je video rychlé. A písničku zbožňuji ♥ Ani tentokrát pro mne není perfektní, ale to je proto, že musím mít všechno pod kontrolou a vše musí být, jak chci. Plus jsem chronický puntičkář. Nechám to na vás, a když se bude líbit, bude to super : )


The Vampire Diaries; The Last Day

30. dubna 2011 v 1:42 | Lindsey
Můj nejnovější projekt. Poslední epizoda The Vampire Diaries trochu vylepšila můj dojem ze seriálu, a tak jsem se rozhodla udělat video. Po hodně dlouhé době, že? Přemýšlela jsem, jestli spíš nějaké akční nebo smutné, a nakonec zvítězila písnička Run od Leony Lewis.
 
No... ačkoliv jsem se rozhodla, že už si to nebudu tak kritizovat, ale nemohu si pomoci, vidím pouze chyby. Řekla bych, že je v celku dobré, ale přesvědčena o tom nejsem. Prostě jsem chronický perfekcionista, a i kdybych se rozkrájela, stejně by to nebylo podle mých představ. Takže asi takto - mohlo to být horší.

Katherine & Klaus; Silver Lining

24. dubna 2011 v 18:05 | Lindsey
Poprvé jsem měla vybranou písničku dříve než-li seriál či film. Včera jsem ji slyšela poprvé a prostě se do ní zamilovala! Původně mělo být video s Vampýrskou akademií, ale to by bylo až příliš složité. Nakonec jsem se tedy inspirovala včerejším dílem The Vampire Diaries. Sice mne tento díl opět zklamal (pokolikáté již ?), ale hrozně se mi líbily flashbacky, a tak jsem to nechala.
 
Myslím, že tady ani nemá cenu moc řešit, jestli se mi video povedlo či ne. Prostě v některých případech, i kdybych se zbláznila, nedokáži se vyrovnat kvalitě. Viděla jsem pouze jedno video, které mi připadalo dostatečně dobré k této písni, a to mé se tam určitě řadit nebude. Jestli očekáváte nějakou kvalitní práci, raději nepouštět : )

The Vampire Diaries; Bring Me To Life

9. dubna 2011 v 15:57 | Lindsey
K mému nejnovějšímu videu mne inspirovala poslední epizoda The Vampire Diaries. Po hodně dlouhé době to byl opravdu vydařený díl. Jako hudební doprovod jsem si vybírala mezi remix Numb a Bring Me To Life od Evanescence. Nakonec zvítězila druhá možnost a řekla bych, že se k videu hodí více.
 
Tentokráte jsem se nijak moc nedělala s barvami, nejdřív bylo video a nakonec jsem tam hodila obyčejný černobílý efekt. Obyčejný, ale myslím, že vypadá dobře. Od videa toho moc nečekejte, jde jen spíše o menší shrnutí této epizody, nijak extra jsem to neupravovala. Ale konečný výsledek není až hrozný, ne? x)


P. S.: Omlouvám se, že jim melou pusy úplně jinak, ale můj program se nejspíš zcvoknul a rozhodl se mi to udělat těžší :-/

The Vampire Diaries; Intro

3. dubna 2011 v 0:11 | Lindsey
Jelikož seriál The Vampire Diaries nemá žádné oficiální intro, přišlo mi jako docela dobrý nápad zkusit jej vytvořit. Jako první nápad mi vytanula na mysli písnička Help I´m Alive od Metric. Použila jsem pouze pilotní epizodu, protože druhý díl jsem nenašla a čekat, než se stáhne, to se mi vážně nechtělo.
 
Myslím, že se mi povedlo. Jasně, jako oficiální by se použít nedalo, ale i tak je dobré. Některé záběry jsou vážně super a celkově bych řekla, že se písnička k TVD skvěle hodí. Že by tu smrděla samochvála?

 
 

Reklama