• Moje videa » True Blood

Soul of Fire ♣ Fucking Sookie

11. září 2011 v 15:14 | Lindsey
Tentokráte po delší odmlce je tu moje další video. Vážně delší, protože jsem mezitím stihla rozdělat 2 videa, aniž bych některé z nich dokončila. Nějak dochází inspirace. Nyní jsem čerpala z posledního dílu True Blood. Po prvních několika minutách jsem nemohla, protože hláška "Fucking Sookie!" mne vážně dostala! Tak mne napadlo udělat video s písničkou Scouting For Girls od Heartbeat, která se mi hrozně líbila ve fanvideu s Derekem. Přesněji řečeno s remixem, protože mne překvapivě zaujal mnohem více než originál.
 
No... řekla bych, že se mi začátek povedl. Dokonce ani potom to není špatné, žel povedla se mi jedna z mých nejčastějších chyb. Opět jsem video usekla. Přišlo mi to v pohodě, ale když se na to dívám zpětně, neuškodilo by udělat video delší. Bohužel teď už s tím nic neudělám, můžu si jen (jako obvykle) za to nadávat.

Jessica & Jason ♣ Teenage Dream

20. srpna 2011 v 13:57 | Lindsey
Všimla jsem si, že na blogu mám zatím pouze jedno video s True Blood a jelikož už delší dobu plánuji video s Jessicou a Jasonem, byla volba jasná. Původně jsem myslela na písničku Secrets od One Republic, ale nakonec mi učarovala cover verze Teenage Dream od Katty Perry. Tato verze je od skupiny Boyce Avenue. Vřele doporučuji, mají naprosto úžasné písně!
 
Tohle je asi nejpracnější video vůbec. Ty texty mne šíleně nebavily, takže se to dost protáhlo. Jsem šílený puntičkář. Jakmile jen trochu přesahoval text, hned jsem to musela upravit a ani teď nejsem úplně spokojená. Barvy se mi líbí a některé scény se celkem hodí. Jo, jde to.

Jessica Hamby • Free Bitch

28. července 2011 v 22:06 | Lindsey
Ano!!!! Konečně jsme já a Sony Vegas uzavřeli příměří. Program se rozhodl, že mě konečně bude alespoň trochu poslouchat (trochu - nebere mi jiné formáty než mpg, nefunguje průhlednost). Ale i tak jsem se dokázala smířit s protivně složitým programem. Jako první pokusné "zvířátko" jsem zvolila Jessicu z True Blood a písničku od Lady Gaga Dance in the Dark. Na základě posledních epizod seriálu bych usoudila, že výraz "Free Bitch" ji přesně vystihuje. O to ji mám raději. A kdyby si začala s Jasonem... za to bych ji přímo milovala ♥
 
Odmysleme si slabou kvalitu videa (čestně, já za ni vážně nemohu!), příšerné množství modré barvy a ruku neschopného začátečníka, myslím, že se na to dá celkem dívat. I kdyby bylo sebehorší, stejně jsem na sebe pyšná, že jsem zvládla program, který byl pro mne naprosto neschopný pochopit! I like this!

 
 

Reklama