• Ostatní moje videa

G/S • Devil make us sin [+18]

3. ledna 2012 v 17:44 | Lindsey
Po delší odmlce se hlásím s novým videem. Pro tentokrát jsem upustila od seriálů, ale zase jednou se věnovala knize. V poslední době mě hodně chytila další série od Richelle Mead, a to Sukuba. Bohužel, u nás zatím nevyšly všechny díly, natož aby se uvažovalo o zfilmování. Ale i tak mám už celkem slušnou představu o Georgině x) Vzpomněla jsem si na Jennifer Love Hewitt v Před svatbou ne! a myslím, že by byla naprosto perfektní sukuba! Coby Setha jsem ponechala Jasona Lee. Nikdo pro mě zkrátka není dost dokonalý, aby představoval Setha x) Moje nejoblíbenější postava ♥
 
Celkem jsem si s tím vyhrála x) Hlavně tedy s první částí. Jsem totiž naprostý perfekcionista okolo grafiky a videí, a tak musí všechno běžet, v tomto případě, podle písničky. Řekla bych, že se mi časování docela povedlo a použila jsem pár nových efektů. Druhá část je poněkud nudnější. Celkově bych řekla, že to není špatné, nicméně dojem kazí nízká kvalita. Bohužel, v lepší se mi film sehnat nepodařilo :-/ Snad se vám i tak bude alespoň trochu bude líbit a přitáhnu potencionální fanoušky :)

Vampire Academy; Trailer

7. května 2011 v 0:09 | Lindsey
Konečně jsem udělala video s Vampýrskou akademií, které plánuji již několik týdnů. Bohužel jsem ho však dělala na notebooku. Zde mi program jde zpomaleně a navíc bere jen menší soubory. Takže nakonec jsem využila služeb youtube.com. Jako hudební doprovod jsem si vybrala píseň od AFI Kiss my eyes and lay me to sleep.
 
Tak na to, že až na pár oficiálních videí není žádný video materiál k Vampýrské akademii, se mi video celkem povedlo. Sice to úplně přesně nevystihuje první díl a ani ostatní, ale myslím, že ti znalí by snad mohli některé scény pochopit : ) Na efekty jsem tentokrát nehrála z již výše zmíněných důvodů. Tak snad vás trailer neodradí od knižní série, protože ona za to opravdu stojí : )

 
 

Reklama