U P D A T E S

U P D A T E #002

29. října 2011 v 0:50 | Lindsey

Po převelice dlouhé době jsem dostala chuť zahřát Photoshop. Poslední dobou jsem dělala grafiku pouze z nutnosti, takže jsem vůči němu získala jakousi averzi. Naprosto mi však učarovaly fotky z nadcházející epizody The Vampire Diaries, a tak mě napadlo, že si s nimi trochu pohraji. Nakonec jsem skončila pouze u jedné, protože se mi hrozně líbila. Ano, opravdu mi něco z mé tvorby přijde super! Jedná se o upravenou fotku Rebekah z flashbacku. Vážně už se nemohu dočkat další epizody o původních! Sice mě eufórie pomalu přechází, ale i tak se mi stále celkem zamlouvá :)
 
Další novinkou je fan video a opět se v něm jedná o Rebekah. Já ji prostě miluji a i když jsem byla hrozně naštvaná, že nenechají Caroline a Tylera konečně na pokoji, vážně se mi líbí, jak provokuje Caroline. Jako hudební doprovod jsem si vybrala písničku od Terezy Kerndlové Přísahám. Je hrozně chytlavá, především tedy refrén. Kupodivu se jedná o další z mé práce, která se mi i líbí. Jen doufám, že mi zalíbení v mých patlanicích nezůstane x))
 
A jako poslední bych vám chtěla představit svoji nejnovější závislost - tumrl.com. V podstatě se jedná o anglickou verzi blogu. No, už ani ne tak anglickou, protože přechází i do dalších jazyků. Ze zvědavosti jsem si založila účet před několika týdny a po prvním příspěvku to vzdala. Před pár dny jsem se na účet vrátila a ten mě, především svojí jednoduchostí a přehledností, zaujal. Jelikož se znám, jsem vážně zvědavá, jak dlouho mi to vydrží x)
 
 

Reklama